Přístav - oceánský terminál - vysvětlení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Y u m a n

Komentátor
Prosím o vysvětlení (nikde jsem to nenašel) :

Otázka : v přístavu po vyslání posádky mi ukazuje že objem orichalka které mi to přiveze je 60 ks a pod tím je v závorce 10 ks - co znamená to v závorce když mi to přiveze jen těch 60 ks ?? děkuji y.
 

Svatej

Legenda
Pokud jde o stejný systém jako u přístavu do arktidy, pad číslo nahoře určuje celkový počet zboží které bude dovezeno a číslo v závorce určuje množství zboží z celkového čísla, které je bonusové (bude dovezeno nad rámec základu díky schopnostem jednotlivých členů posádky)
 

Svatej

Legenda
To záleží. Opravování stojí zboží, neopravená loď je zase pomalejší a přiveze zboží méně.
Takže si musíš určit priority, rychle a hodně ale za vyšší cenu, nebo pomalu a málo ale s ušetřením zboží...
 

Svatej

Legenda
A když se poškození dostane na max,tak ta bárka ztroskotá? Sorry,na svý bych to nerad zkoušel :D
Neztroskotá! :D Ale že to dalo času než jsem to odzkoušel. :D
b1UO.png

pyUl.png

EDIT:
Nevím zda to je náhoda nebo ne, ale nabízí mi to jenom zaměstnance kteří nesnižují poškození lodi... :D
Mdr2.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
nic v tom nehledej nebude už lepší a inteligentnější, tahle kravina zůstane navždy
 

DeletedUser12887

Host
Jasný objem ponorky je omezený takže vozí jen určitý počet Orichalka za určitý čas. Posádka se vylepšuje tím jak často se posílá. Jinak určitě se vyplatí používat i členy posadky, kteří sice nic nevozi, ale snizuji poškození.
Víceméně je ale celkově nejasné k čemu tyhle vzacne suroviny jsou..
Vycházím z ledovky a těžby Promethia, které budu li teda počítat pouze výzkum a občas vyjednani v expedici jsou nepoužitelné. Mapu získávám jednotkama.
 

DeletedUser12887

Host
Jinak možná to bereme jako forky ale jak jinak se dostat k Promethiu a orichalku, kdyz se hráč bude nacházet v nižší éře a nechce nakupovat za dia. Pouze možností rabování přístavu a dobre vůli silnějších hráčů kteří dají slabší obrany.

Ještě teda v případě, že se jednou za cas nalosuje sousedství kde bude rozmanitejsi společnost z různých dob.
 

Svatej

Legenda
Petře, už z logiky nového systému sousedství, jak by asi hráč z doby kdy nemá přístup k přístavu mohl vyrabovat někoho kdo ano?
Hází to jen v rozmezí +-1 doba pokud vím, takže v BUD, s maximálním štěstím se možná dostaneš k prometheu, ale s orichalcem máš nakakáno. A v nižší době se k tomu nemáš šanci dostat vůbec.

Takže argumentovat tímhle při návrhu o rabování přístavu je zcestné. ;) Navíc tohle není návrh. :D;)
 

DeletedUser12887

Host
tak zcestné jak se to vezme, ale musel by někdo vymyslet lepší způsob a věř tomu, že ho někdo vymyslí, protože systém jak je nastaven teď vlastně říká nepokračuj dál
 

DeletedUser9906

Host
Já to vidím tak, že tyto suroviny přidali do hry proto, aby zabrzdili platící hráče v bleskovém postupu stromem technologii. Ony se totiž nedají získat jinak, ani za diamanty. A tím pádem by byl úplný nesmysl, kdyby šly získat rabováním. Mimochodem, co by vlastně ten hráč nižší doby s těma surkama dělal?
 

DeletedUser12887

Host
Třeba kupoval území na mapě. Jenže mě tohle je celkem jedno jak to bude, kromě East nagach jsem všude na konci a na tom E prostě už vím, že nemá ani cenu pokračovat do další doby, protoze je výhodnější zůstat stát na místě.
Ještě jeden detail za diamanty nakoupit jde, takze v rychlosti postupu pokud si to hráč zaplatí žádný rozdíl není.
Rozhodně šlo koupit orichalkum např. při spuštění OB a vyjednávání v expedici, divil bych se, ze by teda nešlo koupit na výzkum v technologickém stromě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru