Předčasné postavení VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RafaelSantos

Turista
Zdravím.
Mám dotaz proč není zamezeno, aby měl hráč, co je například v době bronzové, postavené velkolepé budovy jako jsou Mys Canaveral a Dynamická věž. Jestliže je tu nějaký posloupný výzkum (ve kterém nejde přeskakovat doby) od pravěku do ..., tak je absloutně nereálné, aby v době bronzové posílali člověka do vesmíru. Navrhuji možnost postavit velkolepou budovu ve chvíli, kdy se dostanu do její aktuální doby a to i přesto, že jsem získal plánky i suroviny již dříve...
 

DeletedUser11359

Host
Ne! Já jsem rád, že to tak je. Jsem jeden z lidí, kteří záměrně stojí ve výzkumu a shánějí VB. Sice nejsem v době bronzové, ale v době pokroku a kdybych nemohl postavit kteroukoliv budovu bych chtěl, tak by ta hra byla o hodně méně zajímavá (zrovna se chystám postavit Mys). Navíc INNO z toho má peníze, takže není reálné, že by se tohle uskutečnilo.
Navíc návrhy tady nemají co dělat, jsi ve špatné sekci.
 

Svatej

Legenda
K dotazu, proč tomu není zamezeno: Protože k tomu není důvod. Protože z toho má InnoGames peněžní zisk, protože bys naštval spooooooustu hráču.
Protože pokud bys to zavedl, jak by jsi vyřešil problém s hráči, kteří už tyto VB mají postavené, ale ještě na ně nemají dobu? (nedejbože kteří si ještě za zboží a plánky zaplatili obří sumy v diamantech) Buď by jsi jim ty VB zboural a dal nějaký druh náhrady (a oni by řvali, odcházeli od hry, dělali jí špatnou pověst, zisk InnnoGames by šel ke dnu...) Nebo bys jim je nechal a pak by zas nadávali noví hráči.... Neřešitelnej problém. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru