předvýběr suroviny dle požadavku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Současný stav: Při prokliknutí přes ikonu chybějící suroviny (např. z mapy) se dostanu na tržiště, pro dohledání aktuálních nabídek, přičemž jsou zobrazeny veškeré dostupné kombinace nabídek.
Nápad: Při prokliknutí přes ikonu chybějící suroviny (např. z mapy) se dostanu na tržiště, pro dohledání aktuálních nabídek, přičemž mi budou zobrazeny předfiltrované nabídky dle poptávané (prokliknuté) suroviny.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
Našel jsi pozitivní odpověď zde na fóru: NE
sample.png
 

DeletedUser7728

Host
Souhlasím s povýšením trhu na burzovní systém ;) Je to malý skriptík v rámci programu, žádná věda, a značně by se znížilo množství zadaných objednávek (tj.neviselo by tam i několik objednávek vyhovujících zadané). Musel by tam být přehledný a jednoduchý schvalovací/potvrzovací proces. Nepovažuji to za zjednodušení hry, ale za její zpřehlednění a malé urychlení o_O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tak to už byste všichni chtěli trochu hodně ne? Navíc úplně vidím jak to tam někdo doprogramuje a zas nebude fungovat půl hry a ta druhá půlka se zpomalí.
Za mě PROTI, lidi nebudte líní.

tomu rikam konstruktivni kritika :D
jen doufam, ze se na zaklade takovychto pro/proti nikdo nerozhoduje o tom, zda ne/realizovat navrhy ;)
 

Kayro

Znalec
Na zaklade takovychto pro/proti se rozhoduje jestli se navrh posle do Hamburku.Kde tam potom skonci (a ze o jednom miste bych vedel) to uz zalezi na INNu.Jinak ja jsem take proti,je to uz moc velke zjednoduseni.Proste si na ten trh dojdi a vyber si co potrebujes.Vem si ze by si hral mmorpg a musel by sis na ten trh nebo aukci pekne dojit pěšky.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru