Přehled turnaje v cechových válkách

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9672
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9672

Host
  • Oblast hry: Náhled mapy cechové války konkrétní doby
  • Současný stav: Nic tam není :)
  • Nápad: V horní liště je Název cechu, Hodnocení cechu, Hodnocení tvého cechu v mapě a zde bych uvítal odkaz na Turnaj doby této mapy. Často zde vidím nějakou útočnou armádu a třeba by se mi hodilo ji napadnout pro body do turnaje, ale musím se složitě vracet a hledat, jak na tom jsem. Zjednodušilo by to to orientaci a rozhodování :)
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj bohu žel nerozumím tomu co vlastně chceš . CvC je něco jiného a turnaj v PvP věži taky ale pokud mluvýš o CvC tak tam žádný turnaj neprobíhá ikdyž se CvC boje promítají do věže
a pokud se někdo chce mrknout na turnaj do věže je kní snadný přístup tak k čemu další okno ? je tu hodně hráčů co navrhují různá a většinou nesmyslná vylepšení pomocí ruzných tlačítek a oken , ale s takovou by nezbyl zachvilku prostor ani na zoobrazení města
 

DeletedUser9672

Host
Jsem si jist, že nejsem jedinný, kdo válčí v nižších dobách PvP a jediné místo pro efektivní zisk bodů pro tyto doby jsou CvC. Proto tento odkaz.
Není to vytvořit nějakou novou tabulku. Ta tam už je, jen mít zde odkaz, abych se nemusel proklikávat přes 4 okna a potom zase zpět.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru