Přičtení bodů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Draha567

Nováček
Zdravím, dnes ráno jsem měla celkově 40236 bodů,prodala pískoviště,postavila pilu, vyhrála dva boje, jeden 806 bodů a druhý 2136 bodů a celkové body na konci mi byly odečteny na 39 860 bodů, může mi někdo vysvětlit proč?
 

DeletedUser5384

Host
Můžu:) Protože sčítáš hrušky s jablky:)
Za 50 bodů z bojů máš jeden do celkovýho žebříčku,takže ten první boj je za cca 16 bodů a ten druhý za 42. kolik bodů je za výstavbu pily a pískoviště si dohledej,ale asi je pískoviště jako kulturní stavba za víc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Draha567

Nováček
nejde mi o sčítání bodů, ale o to, že mi přes 400 bodů zmizelo za 10 minut, po hodině se objevily a zase pak zmizely a nyní ať udělám co udělám jsem na mrtvém bodě
 

DeletedUser2298

Host
Tvůj pocit je naprosto správný kayro - pokud zbouráš budovu, tak se ti odečte tolik bodů v žebříčku, kolik bodů za danou budovu bylo..
 

Draha567

Nováček
ale po všech těchto provedených úkonech, se body objevily správně a byly přičteny, ale za 10 minut mi zase zmizly, aniž bych něco dělala, to je mi divné
 

DeletedUser9274

Host
Pokud vím, tak po zbourání trvá nějakou chvilku, než se body zaktualizují.
Nemanipulovala jsi ještě s nějakými budovy? Mohla jsi ještě něco během té hodiny smazat nebo postavit.
 

Draha567

Nováček
ne, jen jsem ještě vyhrála jednu bitvu, která mi přinesla 1750 bodů, což by mělo spíše navyšovat a ne snižovat body
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9274

Host
Hele, zkus napsat na Support. Je možné, že se tam stala nějaká chybka, Support tým ti určitě poradí, zkus to. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru