Přihlášení do hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2484

Host
Zdravím, mohl by mi někdo vysvětlit, proč jsem se v pátek a dnes celé odpoledne nemohla přihlásit do hry , stále mi to psalo : Server je nedostupný.
Děkuji Akéla
 

DeletedUser6375

Host
Tak to by mě taky zajímalo... dnes brzo odpoledne jsem byl ve hře, najednou se to raflo a nic. Po refreshi jsem se nedostal už ani na úvodní stránku... vůbec se nenačte. Šel jsem k babičce, tam to samé. Teď jsem se vrátil z práce a tam opět to samé - internet běhá normálně, poskytovatele tam máme jiného, ale do hry se vůbec nedostanu... o_O
Když dám diagnostiku sítě, vše je ok. Když dám ale diagnostiku připojení přímo konkrétní stránky, tak mi to napíše: Počítač je pravděpodobně správně nakonfigurován, ale zařízení nebo prostředek (cz.forgeofempires.com) neodpovídá.
Jsem naprostý počítačový analfabet, ale pokud mi vše ostatní běhá normálně a jenom foe ne, navíc mi neběhá ani na dalších dvou počítačích s jinými poskytovateli a vyhazuje to stejnou hlášku, tak bych to spíš viděl na problém u foe...
 

DeletedUser2982

Host
Thom Forrester - mě to samé .... prost jim to nejelo ... chtěl bych nějaké vyjádření
 

DeletedUser11214

Host
Stejný problém od včera řeším i já. Z PC se nedostanu do hry ani na úvodní stránku, ani na fórum. Přes mobilní net to jde. V PC též veškeré další stránky internetu běží normálně. Tento problém mám já v Ústí nad Labem stejně jako např. kamarádka v Olomouci.
 

DeletedUser2380

Host
ahoj, měl jsem ten samý problem, že se nedalo připojit-ted v 8:30hod už to jde.
 

DeletedUser2484

Host
Otázku jsem tam směrovala a internetové připojení je v pořádku.
Ale když jsem se dnes ráno dostala do hry, tak mi bylo sděleno, že ten samý problém měli se hrou i na Moravě. Takže to asi nebude u mně , ale u Vás.
V podstatě jde o to, žemiPC funguje normálně jen prostě jakékoli otevření hry FoE , po případě kterýkoli odkaz na hru mi píše, že server je nedostupný.
Dnes mi to psalo od 10,12 hod. až teď mně to pustilo. Takže je to opravdu někde u Vás.
Kdybych tuto závadu měla jen já, tak neřeknu, ale pokud byl stejný problém i na Moravě, tak pak to asi není internetovým připojením, nemyslíte ?
 

DeletedUser6375

Host
Tak mně to také dneska dovolilo se na chvíli lognout do hry a stejně jako Akéla můžu potvrdit, že se problém týká i řady dalších spoluhráčů... nemůžou se dostat do hry, ani sem na forum. Já se sem na forum taky dostanu jedině oklikou přes anonymouse.org, bohužel se tímhle způsobem nedokážu lognout do hry, takže mi to je celkem k ničemu a můžu tu jen na foru brečet :)
 

DeletedUser2237

Host
bohouzel musim napsat i za nektere hrace u nas v cechu ze jsme na skypu a bohuzel se nemohou pripojit ani na forum ani se nenactou stranky pro prihlaseni. Kraj stredocesky.
 

Zelda

Člen
Řešilo se to na FB stránce The West (FB FoE je poněkud mrtvé) a tamější admin tam po nás chtěl výpis tracertu. Dostal ho, ale ani po 21 hodinách jsme se od nikoho nedozvěděli, jestli se problém řeší a případně jak. Není to problém jednoho poskytovatele připojení, ale nějakého uzlu přes které jdoa data dál. V případně výpadku se ale nedostaneme sem na forum, takže bych požádat někoho o komunikaci aspoň na FB, předem díky.
 

DeletedUser6286

Host
Od neděle cca 20:00 hod téměř nemožno se přihlásit - trvá to už 24 hodin :-(
 

DeletedUser2982

Host
toto jsme se dozvěděli ....

Bohužel jak se psalo, problém INNA to tentokrát opravdu není. Předpokládám však, že tak jako tak to INNO nějak urgovalo. Vzhledem k tomu, že výpadky byly v podstatě "těsně" před servery INNA a spojení procházelo přes x uzlů, je velice málo pravděpodobné, že by nešly pouze innogames servery - pouze nenavštěvujeme servery v dané oblasti - když to řeknu takto. Z nových screenů to vypadá, že už se problém nějak řeší, jelikož spojení už jde přes jiné uzly než šlo doposud, čili se to snaží přemostit.
Ale ač je nám to líto, problém my jako tým zde vyřešit nemůžeme, informace předáváme jen kusé, co získáváme od INNA a od ostatních inno her, se kterými jsme v kontaktu a které měly tyto problémy také.

ENT
 

DeletedUser2484

Host
Tak dneska se šlo do hra přihlásit bez problémů, ovšem pro změnu se nelze dostat na mapy cechovních válek a pak tady na tohle forum.
A také by mně a nejen mně docela zajímalo jestli za to, že hra skoro celý víkend nešla bude poskytnuta nějaká kompenzace.
Děkuji
 

DeletedUser7058

Host
Já se taky nemohu připojit :(. Vždy to zapnu je tam ta žárovka a nápis INNOGAMES a pořát se to tam točí a nic. Dnes ráno (cca. 7:00) to ještě šlo. Takový problém jsem měl už dříve (asi třikrát) ale vždy po nějaké době to zase šlo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru