Přispívání na VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Hrneček23

Komentátor
Současný stav: Na VB mohou přispívat i sousedé
Nápad: Zamezit přispívání bodů na VB sousedům
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO - nenašel ( i když už jsem něco podobného psal )

Na Velkolepé budovy mohou přispívat body i sousedé.. Proč tomu tak je..? Často tak schválně podhazují a vydělávají na ostatních.. Nápad by spočíval v tom, že by na VB mohli přispívat pouze lidé v cechu a nebo přátelé.. Jelikož je to hnus velebnosti.. A opravdu mě štve a mrzí že to spousta lidí dělá schválně.. O tom ta hra není.. Aby si lidé škodily.. Určitě se najdou takový kteří budou tento nápad bojkotovat.. Ať sem radši ani nepíšou a zamyslí se nad sebou..
 

dudasek

Znalec
Proti.jsem se zamyslel a buď si budu chránit svou VB,aby sousedi nevydělali,nebo holt prodělám...některé levly jsou těžké uhlídat,ale bránit se lze: odpojením a včasnými náhozy na jistotu a poté doplnění na 1,8/1,9++++
 

Svatej

Legenda
Hrneček23
Podívej, asi tahle: dal jsi sem vyloženě hloupej nápad a ostatní uživatelé to hodnotily. Možná jsme u toho kroutily hlavou, jak tě vůbec něco takovýho mohlo napadnout, ale OK.
Druhou věcí je, že urážkama a agresivním stylem vyjadřování si tady holt fanoušky nezískáš. Vlastně je tomu naopak! Tomu nebudeš věřit, získáš si lidi který do tebe budou rejt o to víc a o to s větší radostí. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru