plánky dynamická věž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

zelvanator

Psavec
Není to nějakej bug? Nebo mám opravdu takový "štěstí".


[SPOIL]
2wns36f.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser2059

Host
To je jen skvělá náhoda, která vypadá úsměvně, tedy ne u tebe, cítím upřímnou lítost. Bug by v tom být mohl, ale nemysím si.
 

DeletedUser12520

Host
s dynamickou vezi mam spise opacne zkusenosti.. sesladal jsem ji neuveritelne rychle (11 planku)
 

trojan1673

Veterán
Tak tomu se říká smůla a to pořádná :-( Doufejme, že se to zlepší a nebude těch stejných plánků ještě víc.
Já jich mám stejných max. 4, ale padat mi pořád ten jeden, tak nevím.
 

DeletedUser11438

Host
Nemám zatím ani jeden, buďte rádi alespoň za těch pár co máte :)
 

DeletedUser3139

Host
Mně už sice chybí jen poslední, ale stále nerozumím pořádně tomu, co mi bude věž dávat, pokud jí postavím. Kladívka jsou jasný (nic moc), ale jak to je s těmi surovinami, fakt nějak nechápu. Jestli to je tak jak si to zatím vykládám já, tak to nemá smysl tuhle věž stavět. Je někde ,,blbovzdorný" popis jak to je? Rád si ho přečtu! :cool:
 

DeletedUser7190

Host
Ano, tuto věž opravdu nemá cenu stavět, nejzbytečnější VB od dob Space Needle.
Dostaneš na 10.úrovni za prvních 39 motivací kromě 20 mincí ještě 1 zboží podle doby, ze které byla motivovaná budova. A to se vyplatí;)
 

Arthoris

Odborník
A jaké zboží vám dávají ostatní VB pouze zboží z moderní doby? Tady u téhle VB si můžete naklikat zboží, které chcete nejlépe zboží z doby zítřka, takže pokud se vyplatí nebo ne to je na vás ale pokud je VB na 10 lvl, tak 39 kousků za den z doby zítřka asi není zanedbatelné.
 

DeletedUser6769

Host
Jistou výhodu by to mohlo mít i v nové době, kdy si člověk může rychleji nasyslit suroviny na výzkum a předběhnout snadněji ostatní... na druhou stranu, než sousedi postaví něco z nové doby, co se dá M/Z, tak stejně žádná výhra. A taky tady ten užitek je jednou za dlouhou dobu.
Dají se tím třeba nasbírat suroviny na výrobu rafinovaného zboží... ale kdo by se páral s motivacema ručně? :) Nikdo to nevydrží věčně.
Takže budovu asi postavím (jestli někdy seženu plánky), ale nemyslím si, že by se mi opravdu hodila.
 

DeletedUser3139

Host
Hm, tak se bohužel potvrzuje to, že až na to, že se hejbe a tím je zajímavá, tak je na dvě věci. Já to tušil! :cool:
Ono když se to vezme celkově, tak VS z posledních dob jsou celkem na nic. Tedy alespoň pro hráče, co hrají už déle a mají ty staré VS na vysokých lvl. A zase si tu musím přihrát polívčičku! Když INNO vymyslelo soutěž, že hráči vymyslí VS (bohužel jen jednou) tak to bylo super. Pokud by to nechalo do každé další doby, tak by to bylo lepší. Ale asi tomu šéfuje ten maník ve slamáku na INNO TV, co tam polehával. Tak proč se tomu vlastně divit. :cool:
 

Kayro

Znalec
No on by v tom nakonec stejne nebyl zadny rozdil.Jiny nazev ,jine graficke zpracovani ale bonusy stale stejne.Navic ta soutez davala smysl jen pro existujici budovy ale budovy zitrka nebo budoucnosti to je na autorech hry aby neco vymysleli.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru