Plánky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13308
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13308

Host
Nešlo by udělat to ,že by si každý uložil plánek,tam kam potřebuje?Někdy to skáče všude možně,ale tam kam patří nejde.Děkuji.
 

Svatej

Legenda
JanZrokycan: Ale o tom to přeci je :) Byla by to nuda, kdyby mi vždycky přišly ty plánky, co zrovna potřebuju. Pokud se ti nechce čekat na ten správný, vždycky můžeš dokoupit ten co potřebuješ za 200 diamantů... :)
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj,
je vidět, že nehraješ zřejmě dlouho, protože jinak bys už určitě věděl, že v tomto má INNO jeden z mála super vychytaných a opravdu funkčních systémů. Tedy pro ně, pro hráče to je spíše o nervy. A dokonce ti mohu i říci, jak to funguje, protože v době, kdy ještě nebylo možné měnit plánky za 11 a vyšší lvl, tak jsme měli někteří nazbíráno stovky, ba i tisíce plánků. A protože jsem chtěl vědět, kolik jich vlastně mám, tak jsem si je zapisoval (tehdy ještě nebyl vidět počet plánků). A systém spočívá v tom, že u každé VS získáš tak zhruba 6-7 plánků celkem bez problémů, 1-2, to už je horší a ten poslední, to je skoro modrý mauricius. Já měl například u Dealského hradu asi 80 plánků a ten nejvzácnější 2x. Ale protože oni tvoří hru a pochopitelně z ní chtějí získat i nějaké skutečné prachy, tak klidně zapomeň na to, že by to předělali podle tvého návrhu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru