Plenění budov z eventů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9826
  • Vytvořeno

DeletedUser9826

Host
Nelíbí se mi, že mnohé budovy získané často dlouhými brykulemi v eventech se nakonec dají plenit - pro mne to pak ztrácí půvab, zvláště pokud budovy navíc zabírají velké plochy! Příkladem je Maharádžův palác a teď i budovy vánoční vesnice, které dohromady pro zisk bonusů zabírají také nemalé místo. Připadá mi, že se opět zvýhodňují jen silní hráči a prohlubují už tak nespravedlivé podmínky...Na Eastu v jednom sousedství je běžný stav, kdy hráč s 27 miliony bodů je s hráči s 0,5 milionem a s rozdílem pěti dob!!! Cožpak to není proti zdravému rozumu? Když vám vykrade to nejlepší bez možnosti jakékoliv obrany, začíná mne to nebavit...
 

DeletedUser9826

Host
Aha, já zapomněla, že tu jsou vybraní hráči, jejichž úkolem je otravovat ovzduší výsměchem a trapným ponižováním - tož berte, že jsem nic nenapsala...než čelit hloupým útokům bez rozumné diskuze, tož raději nic...
 

Svatej

Legenda
Městský štít ti asi nic neříká že? Proč asi mluvím o krčmě.. :D Boha to je zase materiál...
BTW: Je rozdíl mezi oprávněnou kritikou něčí herní neschopnosti a urážkou. ;)
 

DeletedUser5384

Host
Navýšení z krčmy,o kterém hovoříš Ty, není štít,o kterým píše LFD,takže tvoje esej o Habešanech tím poněkud postrádá smyslu. Je fajn,že umíš dát dohromady pár kloudných,i když zbytečně afektovaných vět,ale pokud se místo prosté obhajoby svého návrhu pustíš do osobních útoků proti oponentům,ničeho tím nedosáhneš. Tedy krom šance hraničící s jistotou,že se ti vysmějí další.

Takže: Zavést v bojové strategii možnost nerabovatelnosti budov je zrůdnost. Zavádění dalších a dalších stejně se chovajících budov je hovadina,která nakonec zabije celý produkt.

Pokud ti vadí těch pár surovin,o které teoreticky přijdeš,doporučuji ze studijních důvodů navštívit jiné hry,například Grepolis nebo Divoké kmeny, oboje od INNO (abych nedělal reklamu jiným firmám). Až tam jako začátečník přijdeš během týdne +jeden den o celé město,možná ti pak FoE přijde jako docela idylická hra :)

Za mne NE,jakákoliv podobně se chovající budova je bejkárna :)
 

DeletedUser5384

Host
Ne,to bych neměl. zatímco LFD, i když ironicky, tak sdělil svůj názor,bylas to ty,která okamžitě začala posuzovat úroveň jeho vzdělání. Když pominu zařazení do špatného vlákna tak další,co je u tvého příspěvku mimo je to,že přesto,že to prezentuješ jako nápad,hned v příspěvku #1 jde pouze o stížnost a ventilaci tvých frustrací. Není tam ani náznak řešení,nebo chceš-li nápadu. Zbytek asi nemá cenu rozebírat, je to asi (abych použil tvou dikci) stejné, jako bavit se s jatečním zvířetem o víkendu,když jde v pátek na porážku.
myslím, že se na fórum už opravdu obracet s čímkoli nebudu.
Závěrem bych ti chtěl poděkovat za tvůj závazek :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Jestli teda mohu něco podotknout, i když tedy ve špatném vlákně...
Když odhlédnu od osobních výpadů a zaměřím se pouze na rabování, je poněkud diskutabilní, zda je vůbec v souladu s nějakým právem. Jde o to, že v této hře lze dokupovat stavby, body atd za reálné peníze. Pokud někdo vyrabuje budovu, za kterou dotyčný zaplatil "hotově", skutečnými penězi, jde v podstatě o trestný čin krádeže, nebo nějaké formy nezákoného obohacení. Nevím, nejsem právník, osobně po zkušenosti, kdy jsem si pomocí skutečných peněz jednou jedinkrát dopomohla k tomu, abych si postavila jedny z prvních VS a následně mi byly bez jakéhokoliv upozornění smazány, protože mezi těmi, kdo mi na ně hodil pár bodíků byl i hráč, co měl nějaký podpůrný účet, už jsem nikdy nic za skutečné peníze nepořizovala a nikdy nepořídím.
Nicméně chápu frustraci hráčů, kteří jsou napadáni někým, kdo je několik věků před nimi, sedí u toho 24/7 a v podstatě si s nimi může dělat, co chce. Tohle, myslím si, INNO trochu nedomyslelo. Ale je to jen můj názor, jelikož už ode mě neuvidí ani €, je mi to v podstatě volné ;)
 

Svatej

Legenda
V souladu s právem? :) Ve hře kde žalobce, obhájce, soudce i kat jsou často tatáž osoba? (Rozuměj, supportér) :D
Tady žádné právo bohužel neplatí. ;)
 

Kayro

Znalec
Jde o to, že v této hře lze dokupovat stavby, body atd za reálné peníze. Pokud někdo vyrabuje budovu, za kterou dotyčný zaplatil "hotově", skutečnými penězi, jde v podstatě o trestný čin krádeže, nebo nějaké formy nezákoného obohacení.
No to je ale velmi tenky led,nekdo by ti tu budovu musel ukract(zborit) jako takovou a i potom by to bylo hodne diskutabilni.Klidne se vsadim ze to ma INNO osetreno v EULe.
 

DeletedUser14058

Host
No to je klidně možné, že to mají nějak ošetřené, možná je někde v registraci hráče větička o tom, že všechny platby, které hráč uskuteční jsou vlastně "věnované" bez nároku na jakoukoliv kompenzaci nebo možnost něco reklamovat.
Obzvlášť v hyperkorektní Evropě...
 

DeletedUser14058

Host
V podstatě mi šlo jen o to, že jsem schopná pochopit tu bezmocnou frustraci některých hráčů a následné, možná i poněkud neadekvátní reakce.
 

DeletedUser5384

Host
No,ono to není tak jednoznačný. Pokud někdo investuje v téhle hře reál peníze,kupuje si herní měnu. Jestliže ji pak utratí za stavbu,u které je od začátku jasné,že jde vyrabovat,je to jeho rozhodnutí. Špatně by to bylo snad jen v případě,že by dotyčná budova měla v okamžiku koupě jasnou "nevyrabovatelnost", a posléze by došlo k úpravě parametrů. Další případ by nastal ve chvíli,kdy by tato budova šla vyrabovat jen u někoho :) V ostatních případech se vše děje podle pravidel,tudíž pokud se to postiženému nelíbí,je otázka,proč tedy začal hrát a hraje hru,u které se mu nelíbí nastavená pravidla.
 
Nahoru