Plenění zboží

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14140

Host
Zdravím, chci se zeptat zda má někdo stejný problém jako já a to, že se nezobrazují hodnoty u uloupeného zboží (např. hedvábí, zlato, lano atd.). Mince a suroviny v pohodě, ale u zboží to nevidím.
Díky za odpověď.
 

DeletedUser13683

Host
Neviděl jsme to sem tam se mi neukáže ale to taky muže být tím že to přeheldnu ale často se mi neukáže kolik jsme ukrlas síly cechu ze svatině.
 

DeletedUser13678

Host
Zdravím, chci se zeptat zda má někdo stejný problém jako já a to, že se nezobrazují hodnoty u uloupeného zboží (např. hedvábí, zlato, lano atd.). Mince a suroviny v pohodě, ale u zboží to nevidím.
Díky za odpověď.
Potvrzuji stejný problém na mobilu- android. Vyskočí bedýnka, ale kolik jakého zboží jsem uloupil to neukáže. Chyba přišla s poslední aktualizací. Potvrzeno to samé i od dalšího člena cechu.
 

Danielis001

Psavec
Ano, potvrzuji, android

Ukáže se bedýnka, jako že jsem to vyraboval, ale ani to co je to za surovinu...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14140

Host
JJ přesně jak říkáte, jen bedýnka... také po poslední aktualizaci. Předtím jsem to normálně viděl.. Psal jsem i na vedení, tak uvidím, zda se k tomuto vyjádří.
 

DeletedUser13683

Host
Tak jsme plenil na androjdu a zistil jsme že zobží se fakt neukazuje, a myslím že síla cechu taky ne ale tu kardu velice vyjímečně.
 

DeletedUser4392

Host
Na co se vlastně měnili sousedi,aby tam nebyli z vyšších dob,když tam pak stejně dají někoho o dobu výš se všema novýma kasárnama a rabuje všechny sousedy.V podstatě to vůbec nepomohlo,jen se obtížněji obchoduje,protože všichni shání stejné zboží.
 

DeletedUser13683

Host
Na co se vlastně měnili sousedi,aby tam nebyli z vyšších dob,když tam pak stejně dají někoho o dobu výš se všema novýma kasárnama a rabuje všechny sousedy.V podstatě to vůbec nepomohlo,jen se obtížněji obchoduje,protože všichni shání stejné zboží.
Ani ne pomohlo to výrazně protože na začátku týdne máš všechny v stejné době. Ale jsou lidi co když jdou o bodu výš tak prostě vemnou baličke FB a nasypou si celej výzkum a potaví rovnou kasárny. A Obchodováním jsme problem nezaznamenal ani na jendom z 5 světů. Inu věčinou stejně neobchoduji na gobalním tru ale jen na cehovní. Jen velmi řídka používám FB na nákup od sousedů. naopak když mě někdo požádá o surky tak mu ji dám v ferovemém poměeru na trh aby si to mohl koupit za své FB.
A pokud člověk jde jednu dobu za druhou a má mesto o několik dob niž než radnici tak se nesmí divit že bude farmou. Pokud máš souseda někoho jako já tak se neubráníš najezdu libovolné z mích armád. Nezastavila mě ani 16/216% obrana a šle jsem na ní stejnou dobou bez tuláků.
často lidé jako já pokračuji o dobu dál když musí kvuli eventu vyzkoumat další technologii.
pokud někod jde pořád nahoru dobou a nevěnuje mestu pozornost tak se stane že při 48 K bodu dostane někodho s 1 300 K bodů v kolonialní době. Pokud máš souseda z jiné doby tak není s tebou déle než 14 dní kdy se sousedství předělavají.
Já pamatuji doby kdy sousedé byli třeba i o 3 doby víš a veřmi že potom už opravdu není šance na obranu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru