plenění

DeletedUser13683

Host
Chyba při plenění na PC. Pokud vyplením a měl bych dosta z loot silu cechu nic se neoběví. potvrzeno pro Raný, vrcholný pozdní a kolonialní budovy.
Na androidu se neukazuje zboží z plenění budov. Vrcholný pozdní kolonilaní pozorváno.
Svět kde jsme to pozoroval C.
Mohu se zeptat kdy se planuje oprava.
A jestli se zboží síla opravdu přičítá.
 

DeletedUser13678

Host
Zboží se na androidu určitě připisuje. To jsem si ověřil před a po plenění.
 

DeletedUser12887

Host
jo to možné je, vždycky je to podle doby síně bez motivace, tabulka je buď zde nebo na foe wiki

teda doufám že to jde, ale zatím jo, jinak by se to dalo spočítat i anketou, ale takhle to je asi snadnější

pokud je to špatně hluboce se omlouvám

http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Hall_of_Fame
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13678

Host
Ten problém s nezobrazujícím se pleněným zbožím je už poměrně dlouho vyřešen, ale co na mobilu- android zůstalo je to, že se stále nezobrazuje množství vyrabovaných korunek ze Síně slávy. Pokud si někdo zadá výrobu korunek v bazaru a vy je zrovna vyrabujete, nezobrazí se ani tam. Ví se o tomto problému?
 
Hledal jsem jestli se problém nezobrazených korunek už někdy řešil a našel tohle vlákno. Vzhledem k tomu, že už se to tu řešilo dost dávno, rád bych připomněl, že korunky za vyrabovanou Síň slávy se stále nezobrazují..nevím jak na Androidu, ale na PC nic. A já chudák zloděj pak ani nevím, jestli jsem vůbec něco ukradl :-D Bude se to nějak řešit? Díky za odpověď
 

DeletedUser12887

Host
Jenom to zobrazení nebo počet korunek?
To bude grafická chyba ten počet ze sine bez motivace by snad měl být připocitan stejně jako když vyrabujes mostarnu nebo bazar a budeš tam mít jinou než klasickou výrobu.
 
Jenom to zobrazení nebo počet korunek?
To bude grafická chyba ten počet ze sine bez motivace by snad měl být připocitan stejně jako když vyrabujes mostarnu nebo bazar a budeš tam mít jinou než klasickou výrobu.
Při vyrabování síně slávy se nezobrazí nic..čili nevím jestli jsem vůbec něco vyraboval. A složitě zjišťovat jestli se do cechu připočetly nějaké korunky se mi fakt nechce. Pokud jsem v něčím městě a zjistím, že má síň k vykradení, musel bych překlikat do cechu a zjistit momentální stav korunek, pak se vrátit do města, vykrást a pak znovu do cechu a znovu zjistit stav korunek. A pokud někdo jiný v ten stejný moment vybere svoji síň a přičte svoje korunky tak stejně nic nepoznám :-D Nehledě k tomu, že než se vrátím do města tak už nemusím mít co vykrást, protože napadený hráč to stihne vybrat. Proto bych uvítal kdyby se chyba opravila a při vyrabování síně by se zobrazilo co jsem ukradl..stejně jako se zobrazí když vykradu cokoliv jiného.
 

DeletedUser12887

Host
já to chápu to už je skoro bych si troufl tvrdit několik měsíců nebo dokonce i let nevyřešená chyba
 
Nahoru