Pořadí v Expedicích

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Nápad se mi líbí. :)
Návrh na bodovací systém: Počítat jen vítězné boje, hodnotit podle počtu zbylých hitpointů.
Asi by to bylo lepší než buď vyhazovat body nebo úmyslně prohrávat,ale na druhou stranu si asi většina nemůže dovolit dát expu v jednom zátahu úterý-čtvrtek, a ti by se tím pádem mohli cítit znevýhodněni. Rozhodně se mi tohle ale líbí víc než současný model;)
 

DeletedUser3817

Host
...tam už to vyžaduje trochu znalosti a bojema a správnou volbou jednotek ☺...

Jen bych doplnil ještě odpovídající bonusy. Bez těch to prostě nevymyslíš...

BTW: Za surky do cechkasy získáš body do globálu, takže zohledněné jsou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13683

Host
Asi by to bylo lepší než buď vyhazovat body nebo úmyslně prohrávat,ale na druhou stranu si asi většina nemůže dovolit dát expu v jednom zátahu úterý-čtvrtek, a ti by se tím pádem mohli cítit znevýhodněni. Rozhodně se mi tohle ale líbí víc než současný model;)
Nevím ale v zátahu úterý udělm první ve středu při štestí 2 hvezdu ale třetí se už probojovává daleko hůř. Nevím jak ty ale mě se jednotky proste neregenují okamřžitě a v čtvrtek večer mívám tak kus z druhé serie v 3 hvezdě. A zbytek týdne pomalu postupuju kupředu s tím když je armada fit jdem. takž by to ty nejteší boje byli bez odměn pro cech to fakt dekuji.


Mě se nelíbi zase to že by zohlednovali kolik HP zbylo. protže některé strategie by potmo měli výraznou výhodu. viz střelné jednotky. Já třab když jdu s lukstřelci a blaitami na nepřitele tak ho umlatí veli málou ztratou Hp ale kdy jdu s obněnou pěchtou tak mám na každem tak 3 zasahy. to je 24 hp dlou proti tomu když jdu s dalkononými tak je to jen třeba 5.
počet jednotek co přežili pokud cheš měnit kritera je spravedlivejší.
 

DeletedUser5384

Host
Pokud napíšeš stejnou frázi 2x ve dvou příspěvcích,opravdu nemá větší váhu :D viz#23,#24 a #25.
Nechci měnit kriteria,jen reaguju na nápad, a můj logický argument je ten,že pokud mi na konci expedice zbývají pokusy, je pitomost je nechat propadnout,a je nesmysl,abych je použil na účelově prohrané bitvy kvůli bodům. Lepší - a podle nejen mě by bylo je "proplatit" bonusem k cechovním bodům.
Nevím ale v zátahu úterý udělm první ve středu při štestí 2 hvezdu
Nevím,dodělávám teď druhou,ale bohužel jsem musel jít i do práce :D
 

DeletedUser13683

Host
Já nemm tunu armady abych mohl dělat fajkový bitvy. a pokdu ano tak ne moc kvalitně. A přinos na mé urvní je dost malí a pokud vemeš v úvahu že spustá armad tě poničí při fejku tak to je na prd potom pokud máš třeba jen 2 armady na bojovaní .


promin zistil jsme že mám víc přisspěvku tak jsem je spojil do jednoho koplexiho a už zapomel smazat ostaní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
BTW: Za surky do cechkasy získáš body do globálu, takže zohledněné jsou.
Jasný do globálu jo, ale nejsou zohledněné v žebříčku cechovní expedice, za boje se taky zároveň dostávají body do globálního žebříčku a v cechovních expedicích mají extra počítání, proč by se nemohly počítat i surky :)

Celkově na ty suroviny pro cech by se mohl udělat nějaký žebříček, takhle je to všechno na dobré slovo, dobrá většinou má asi cech nějaké vlákno cechovní pokladna, ale tam si každý může napsat co chce, není pokaždý čas tam koukat, jestli ten dotyčný tam dal, co napsal a vůbec, kdo by tohle i přímo pořád kontroloval, takhle by se to počítalo rovnou, kdo co přispěl do pokladny by se nějakým způsobem počítalo, usnadnilo by to leccos a ještě by dejme tomu teda mohli každý týden být vyhlášeni nejaktivnější přispivatelé. Taky by mohli mít pak po celý týden mít nějakou ikonku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9928

Host
Ačkoliv jsem v ledové budoucnosti, nemyslím si, že jsou všechny věže nějak lehce dobyvatelné, ale nakonec to jde. Bojem a v horším případě vyjednáváním. Co je horší, že nemohu postupovat do další etapy bez otevření šéfem cechu. Může být třeba pro nemoc nedostupný nebo neví jak se další etapa otevírá. Co potom s tím? Umí někdo poradit. Nebo je nezbytné dotazovat se na supportu? Pokud by někdo věděl, budu vděčný za odpověď.

Jakým způsobem se otevírá další etapa expedice. Nenašel jsem to a zakladatel neví také. A co tam, kde zakladatel je např.dlouhodobě nemocný nebo jinak nepřítomen. Může někdo poradit. Neumím to najít.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Expedice se otevírá kliknutím na hvězdu v levém horním rohu.
Odemkne se zvlášť druhá i třetí úroveň. Otevírat mohou všichni vůdcové cechu, ne jen zakladatel.
 

DeletedUser12887

Host
...

ať nejsem mimo téma, jak se vám vlastně daří daří v cechovních expedicích, já si myslím, že to celkem jde, porazit se dá i ta nejtějžší armáda, vyjednávání mi přijde trochu složitější
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
musím být už v zásadě proti ikdyž je to pěkný nápad jde o to že kdo je v nižší době nemuže dosáhnout nikdy na nej příčky prostě má to jinak bodově hodnocené např.: doda pozdní středověk za vyhraný boj se připíše 150 bodů a doba budoucnost 2500 b. tak proto jsem proti
 

DeletedUser12887

Host
No nemej strach asi se tím nikdo zabývat ani nebude..ale když by sis to procetl celé je tam mimo jiné i návrh rozdělit prave hráče podle kategorií na jednotlivé doby ☺
 

DeletedUser2273

Host
Ked zobereme to rozdelenie podla doby.Mne to pride take,ze ked si zoberes,ze mas v cechu hraca co je sam napriklad v dobe zitra proti komu bude bojovat?
 

DeletedUser12887

Host
Bude 1...protože v ty kategorii nebude mít soupeře

Další vec a to tu taky proběhlo..počítat to podle vyhraných bitev pro pořadí..a motivaci. To zase by souviselo s tím že nekdo kdo na expedice kašle a je ve vyšší době i za vzdanou bitvu dostane víc bodů než hráč z doby železný za vítěznou..pak prostě by se kromě bodu za boje podle dob počítali vítězné bitvy bez ohledu na dobu a to by taky posunulo v žebříčku expedic i slabší hráče výš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru