UŽIVATELSKÉ FUNKCE Pořadí zušlechťování bez výběru konkrétní budovy

Současný stav:
Evidentně existujte nějaká hierarchie budov, která rozhoduje o tom, v jakém pořadí budou budovy při pomoci od přátel zušlechťovány. Vysvětlím proč je tato hierarchie problémová. Například budovy "Hromová věž ničivého jiskření" nebo "Věž šeptajících hrůz" jsou na tomto žebříčku velmi vysoko a vzhledem k jejich obvyklému počtu ve městě je to problém (Já jich mám 21 a 14, popořadě). Hromová věž dá při zušlechtění 2 body výzkumu, přesto se zušlechťuje dřív než Azurové opatství, které dá 22 bodů výzkumu. Nebo také dříve, než uplně nová budova Kočár ducha hřebce, která dá 12.

Výsledkem je, že hráči přichází bezdůvodně o výtěžek ze silných budov.

Nápad:
Ideální by bylo, kdyby si hráči mohli sami volit pořadí, ve kterém se zušlechťuje, alternativně by pomohlo, kdyby se hierarchie určovala striktně podle počtů bodů výzkumu.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano
 
Jinak je tu i ta hierarchie.
už si nepamatuju přesnou posloupnost ale myslím že 1 priprita je budova co dáva FB 2 priorita zboží.(to znamena že stači aby davala 1 FB a už ma prioritu) Ale určite by se to dalo tady na foru v archivech dohledat.
dodatek
stači si hlidat ale přatele a pravidelně čistit neaktivní a motivace nejsou problem
máš 140 přatel to je 140 motivaci něco ceh něco i sousede
 
Zajimave,ze ted: Osli vybeh namotivovan drive nez Vila mistokrale..oboje po motivaci dava surky a jednotky, pritom Vila mistokrale dava vice, jak surek, tak jednotek. Tohle je dle me blbe nastavene. Co treba u tohodle rozhoduje? Obe jsou samozrejme v Titanu.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Zajimave,ze ted: Osli vybeh namotivovan drive nez Vila mistokrale..oboje po motivaci dava surky a jednotky, pritom Vila mistokrale dava vice, jak surek, tak jednotek. Tohle je dle me blbe nastavene. Co treba u tohodle rozhoduje? Obe jsou samozrejme v Titanu.
Odpověď máš tady v tomto komentáři na betaforu, společně se seznamem budov jak se motivují. Guvernérova vila (ikdyž je vylepšena na Vilu místokrále) spadá do kategorie "staré budovy". Nové budovy (od výročního eventu 2021) mají v motivacích přednost.
 
Nahoru