Pohyb jednotek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj : Už jsem tu několikrát četl dotaz jak se řeší pohyb jednotek je psáno třeba o 11 a pohyb je uplně jinak -- zatím na to nikdo neodpověděl - ví to někdo
 

DeletedUser

Host
Není tam napsáno "o 11", ale "pohyb 11", takže se nedá říct že je to poet hexů o který se posune. Co jsem vypozoroval, tak když od pohybu odečtu 2 a zbytek vydělím dvěma, tak zhruba vychází o kolik volnejch polí se dokáže voják pohnout. Na kopce, bažiny a skály odečítám jeden pohyb za hex překážky. Ale to je velmi hrubej odhad.
 

DeletedUser1118

Host
hele nechcem zakladat dalsiu tem ale obcas ked idem bojovat tak je bud jedna alebo viac jednotiek zranena ako ze maju 50% dole a ja zasadne nebojujem z zranenimi jednotkamy a pred bojom vzdy skontrolujem ci maju full HP takze je to bug alebo mam ja nieco z netom?
 

DeletedUser118

Host
mne se toto take stavalo ale vypozoroval jsem ze mi takto naskocil lukostrelec skoro mrtvy ale prvni tah pocitaca co byl tak utok prave na toho lukostrelce a pri utoku se mi kosticky zdravi neodcitaly takze je to bug .
 

DeletedUser53

Host
hele nechcem zakladat dalsiu tem ale obcas ked idem bojovat tak je bud jedna alebo viac jednotiek zranena ako ze maju 50% dole a ja zasadne nebojujem z zranenimi jednotkamy a pred bojom vzdy skontrolujem ci maju full HP takze je to bug alebo mam ja nieco z netom?

Ano je to opravdu přesně jak napsal Koben, mám tu samou zkušenost, že když začnu se zraněným, tak to většinou je když jdou po mě jezdci s lukem a přijede první natáhne luk vystřelí a nikomu však neubydou životy :) Jen ten zraněný sebou zacloumá .-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru