pomoc se stavbou

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10461

Host
Zdravím, chtěl jsem kolegyni v cechu pomoct se stavbou kolosea.. bohužel mi to hlásí chybu že nemůžu pomoct lidem se stejným internetovým připojením.. Jenže my stejný připojení k netu nemáme a každej jsme na jiný straně republiky a i poskytovatele máme každej jinýho.. tak bych rád věděl co s tím.. za odpověď předem děkuji
Dercsényi
 

DeletedUser2298

Host
Zcela jednoznačně jste se museli oba ( účty) připojit z jednoho místa - stačilo jednou jedenkrát... při společné návštěvě.. někde na cestách ze stejného noťasu.. sdělili jste si hesla a zástupně se oklikali..? Prostě některá z těchto situací musela nastat, systém neprovádí blokaci jen tak z ničeho nic ale musí být splněny jisté podmínky..
 

DeletedUser10461

Host
takže to je super... protože mě jednou požádala o pomoc, protože nemohla na hru tak já jsem nějakým způsobem zablokovanej..
 

DeletedUser2298

Host
Dercsényi:

Zkus si laskavě pročíst Pravidla hry, se kterými jste oba souhlasili při založení účtu.. Zjistíš, že tvá "pomoc" tj. přihlášení se na cizí účet je porušením těchto pravidel.. Trest za takové chování ( je li třeba dlouhodobé..) může být MNOHEM tvrdší než jen tato automatická systémová blokace..

HENZIS:

Sice vím naprosto přesně, jakým způsobem blokace funguje, ale nejsem si jistý, zda to není interní neveřejná informace.. zkus položit dotaz přímo na support - a tam by jsi se měl odpověď možná dozvědět, je li to volná informace..

Odkaz na Pravidla hry i support je níže v mém podpisu
 

DeletedUser10461

Host
tak jako na rovinu mě je jedno jestli budu bloknutej úplně nebo ne.. já nevidím důvod proč by si kamarádi který si věřej nemohli občas pomoct,... tohle mi přijde přitažený za vlasy.. teď aspoň vím že si nemám kupovat herní měnu :D
 

DeletedUser10461

Host
a co tohle? každá rodina nemá 1 pc.. my taky ne.. nejsem sám z naší rodiny kdo tu hru hraje.. vhrajeme to z jednoho přístroje i tohle je porušení pravidel? myslím že by se měl jít místní support léčit :)
 

DeletedUser

Host
Je mi jasný, že si nemám s nikým sdělovat hesla atd., ale ač je to k nevíře, tak se svojí mamkou si jaksi věříme a chtěla jsem jí vypomoct a teď máme obě smůlu, nemůžem si dávat body do budov. Je to fakt nesmyslné.
 

DeletedUser

Host
Je mě líto vaší situace, ale proti blokaci vzájemné pomoci se nedá nic dělat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru