Pomoc

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Když jsem klikal přes rychlé tlačítko pomoc ve spodním seznamu hráčů, najednou mi to nahlásilo, že nelze danému hráči v současné chvíli pomoct - ale jiným způsobem: nikoli v jednom z těch vyskakovacích oznamovacích okének vpravo, ale otevřelo se nové okno uprostřed (které se musí zavřít, by se dalo ve hře dělat něco jiného) a klasicky se připočetlo 20 mincí. Jenže pak se tlačítko "Pomoc" obnovilo a mohl jsem na něj kliknout znovu. Myslel jsem si, že to vývojáři bez řádné velké aktualizace změnili do původního stavu, jak o tom pořád hráči psali, že i když na nic zrovna kliknout nejde, pomoc se ze strany pomáhajícího "uskuteční" a lze se k němu vrátit až za 24 hodin. Jenže to bylo způsobeno něčím jiným - hráč už v cechu chvíli nebyl (opustil ho), ale seznam spolucehovníků se dole neaktualizuje, pokud já neaktualizuju hru. Ale větší chybou je to, že se tlačítko Pomoc obnoví a že můžu dokolečka klikat na hráče, u kterého uprostřed vyskočí hláška, že současně to nelze, a pokaždé zato ještě dostanu 20 mincí - pro začátečníka, který se dostane do stejné situace, to může být docela pěkný přivýdělek.
 

DeletedUser

Host
V takovém případě je zapotřebí kontaktovat support.
Takto nemám moc možností, jak se na to podívat.
Vlákno je jasné, rovnou ho zavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru