Pomocné tlačítko

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10546
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10546

Host
Jelikož je pomocné tlačítko v provozu teprve den,ani jsem se nepokoušela hledat téma,na jeho vylepšení. Už teď bych ale měla dvě. Tlačítko by potřebovalo nastavit jiné priority,minimálně tak, aby Z/M stavby podle dob od shora dolů. Protože už mám ve městě zušlechtěné dekorace skoro všechny, pěkně od shora dolů podle doby, ze které jsou. Dále bych do historie hry přidala vedle tlačítka "Pomoc",zpět také to co tam bylo, tedy "Navštívit". Jak jsem již totiž psala v sekci "Otázky", když budete chtít hráči jeho návštěvu vašeho města oplatit, musíte ho pracně vyhledat mezi sousedy,přáteli a hráči v cechu.
 

DeletedUser2237

Host
idealni by snad bylo aby zuslechtovalo do 120% pokud ma hrac 120% neni treba zuslechtit pokracovalo by se dal v motivacich nevidim duvod proc bych mel mit zuslechteno na 200% bez uzitku. Dalsi vec je to ze by se melo zhasnout tlacitko pomoc v pripade ze neni co motivovat. Ve vyssich dobach moc budov k motivaci neni pokud je ve meste vetsi mnozstvi VB a klinuti hracu je pak zbytecne a kdyz pak bude potreba hrac ktery macknul a nemotivoval (nebylo co) ma na 24h vystarano
 

Thesseus

Znalec
Kdyby zušlechťovalo jen do 120% tak mohou vznikat nepříjemné prodlevy mezi vypršením zkrášlení a další návštěvou. Majítel sám by si měl spočíst/vysledovat, kolik budov na spoko potřebuje.
Zešednuté tlačítko souhlas, myslím, že už se na něm na betě pracuje ale nechci šířit fámy.
A určitě má 24 útrum? To by snad databáze - nebo co to řídí - neměla povolit, ne?
 

DeletedUser2451

Host
stačí odstranit dekorace já tak udělal a jsem spokojen s funkčností pomoci
 

DeletedUser

Host
Já osobně bych brala, kdyby se přidala možnost nastavit si, co chceme - pokud by nešlo vybrat jestli chceme motivovat výrobu nebo mince, mohla by být alespoň přidána možnost výběru mezi zušlechtěním a motivací. Mě je kupříkladu zušlechťování úplně k ničemu, takže mě docela štve, že mám zušlechtěnou každou blbost, ale prodávat dekorace nechci, je to výplň místa, co taky jinýho dát na políčko 2x1. A rozhodně souhlasím s tlačítkem s náštěvou, najít jednoho člověka mezi cechem a sousedy je občas docela detektivní práce ;)
 

traktorista

Odborník
je to výplň místa, co taky jinýho dát na políčko 2x1.

Strážní ohně a věže vítězství třeba? : )
Tlačítko je dobrý, prostě stačí promazat dekorace, které jsou v tomhle systému zbytečné a produktivita města jde rázem raketově nahoru, už do toho nešťourat a nevylepšovat - víme jak to dopadá :D.
 

DeletedUser7939

Host
No mě spíš štve umístění tlačítka, hlavně u sousedů.
Kdo nahradil tlačítko útok, které tam bylo od začátku hry, tlačítkem pomoc, by se měl nechat vyšetřit...
 

DeletedUser3139

Host
bmgx, taky se ti už zadařilo? :cool: Neboj, určitě v tom nejsi sám. Naopak, je nás hodně, co jsme se taky ,,uklepli"! :cool:
 

DeletedUser11297

Host
Přesně tak, je to jen o zvyku. Já také ty první dva dny hodně pomáhal, ačkoli jsem nechtěl. Teď už jsem si zvykl, daří se mi útočit a ne pomáhat.
 

DeletedUser2451

Host
víte co buďte rádi že funguje tak jak teď a nemusíte vždy otevřít město furt si jen každý stěžuje místo aby byl rád že se to pokusily dost zjednodušit
 

rycco27

Dopisovatel
Proč když ve městě není co zušlechtit ani motivovat běží po stisknutí pomoci 24h odpočet?
 

DeletedUser10546

Host
Ahojky nevíte náhodou, nezměnili už u toho tlačítka "POMOC" priority? Zkouším to většinou u sousedů, jde u nich M i Z a místo původního zušlechtění to překvapivě namotivuje dům nebo výrobnu. Dřív se nejdříve zušlechtili všechni budovy a dekorace od nevyšší doby po nejnižší.
 

DeletedUser11474

Host
Ahojky nevíte náhodou, nezměnili už u toho tlačítka "POMOC" priority? Zkouším to většinou u sousedů, jde u nich M i Z a místo původního zušlechtění to překvapivě namotivuje dům nebo výrobnu. Dřív se nejdříve zušlechtili všechni budovy a dekorace od nevyšší doby po nejnižší.

Chování tlačítka se nezměnilo. Stále se chová, jak bylo popsáno v Aktualizaci 1.40. Jediné, co se na CZ světech změnilo, je doplnění v Aktualizaci 1.41, kdy přibyla informace o tom, co hráč motivoval nebo zušlechtil nebo případně, když "nebylo na co kliknout" :)
 

DeletedUser10546

Host
Tak jak je jinak možné, že když jde u hráčů M i Z, že se jim místo obvyklého všudyzušlechtění namotivuje dům a dokonce i výroba. Zkuste si to někdo na sousedech. Koukněte napřed na jejich město a zkuste tlačítko "POMOC". Kdyby se mi to stalo u jednoho hráče, ale zkouším to dost často, pokud jde u někoho M i Z a má v popisku, že chce zušlechtit vše, tak použiju tlačítko a dost často se mi stane právě, že to něco namotivuje.
 

DeletedUser7347

Host
DDD999 Stačí vyházet dekorace a padají hlavně motivace.No a to co mají hráči v profilech nebo názvech měst napsáno na m/z nemusí být aktuální (platilo to před zavedením pomocného tlačítka)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru