Popis k VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2237

Host
Nevim zda je to chyba zda se to tady uz resilo nebo mame nejake tajne skritky v cechu popripade nejakeho velmi ochotneho clena... :) o co jde? Velkolepky ktere davaji zbozi do cechovni pokladnice maji v popisu napsano ze od moderni doby se bude do cechovni pokladnice pridavat nerafinovane zbozi... Tak mam hned dve otazky.Jak se nam do cechovni pokladnice dostava zbozi z ledove budoucnosti, budoucnosti a zitra atd.? :) Je to chyba v popisku nebo chyba velkolepky?? :) Pokud by se do cechovni pokladnice melo davat jen nerefinovane zbozi pak jsou ty velkolepky rekl bych asi k prdu, ale jelikoz zbozi jde z aktualniho veku ve kterem je hrac pak je asi chybka v popisu.
A jelikoz zde muzou byt rypaci kteri reknou ze je to tak od zacatku tak hned pro ne mam par odpovedi. Ja tyto velkolepky ktere davaji zbozi do cechvni pokladnice nestavel az ted , tak jsem si toho nemohl vsimnout.
Kdyz je to tak od zacatku proc to nekdo za tak dlouho dobu jeste neopravil? Vsechno beru s nadhledem , jsme jenom lidi, takze jen prosim o vysvetleni co je dobre co je spatne jestli je to tak dobre jak to teda funguje, at si v tom udelam jasno :) Diky
 

DeletedUser9490

Host
Já mám v popisku napsané: rafinované zboží. Takže v pořádku.
 

DeletedUser2237

Host
tak se omlouvam asi za plany vykrik do tmy nekde jsem si asi vsugeroval nebo mi naskocilo info okno z jine vb a videl jsem nerafinovane :) ted kdyz to ctu znovu a znovu tak ho tam nejak nemuzu najit :-( :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru