posílání zpráv

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2451
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2451

Host
ahoj docela bych uvítal posílání hromadné zprávy i sousedům stejně jako v cechu
 

DeletedUser2298

Host
Tenhle návrh by byl celkem jednoduše zneužitelný pro spammování okolí... už teď v cechu některé hráče občas svrbí ruka a píší jeden blábol za druhým.. V cechu se to naštěstí dá omezit odebráním práva zakládat hromadné zprávy, takovému grafomanovi... Mít ho v sousedech a nemít jak se jeho poště bránit.. to by bylo fakt peklo.. Takže díky - ne..
 

DeletedUser3370

Host
Da se to obejit: V prijemcich vsechny sousedy vyjmenovat (me prosim vynechat) a nejsem si jist (a do hry se kuli tomu prihlasovat nebudu), zda na to jiz neni funkce v chatu.

Takze za me taky ne,staci mi cechovni mnohdy-spam
 

DeletedUser9061

Host
Souhlasim s Judasem a Marihoodem ...
Ani nev k cemu by ti to bylo ... Me tery staci zminovany cech ... A taky X sousedu stezujicich si na rabovani ( momentalne mam pres 500 prijatyh zprav za posledni mesic :-(
 

DeletedUser2451

Host
dík za odpovědi ikdyž ne povzbudivé jak sem doufal ale já sám vedu cech na A máme 80 členů a 25místo mezi cechy ale se spamem v cechu jsem se nesetkal to musím konstatovat že co se týče spamu v cechu si musí cech udělat pořádek
 

DeletedUser3370

Host
S tím souhlasím, ale pořád nemohu přijìt na to, k čemu by HZ napříč sousedama byla dobrá. Snad jen,aby do cechu,ve kterém vládne pořádek a kázeň začalo spamovat okolí.
 

DeletedUser4749

Host
Já osobně bych tuto funkci ocenil. V chatu sice je tato možnost, ale kdo se na chat občas podívá, ví, proč je nepoužitelná. A pokud by s tím mělo tolik hráčů problém, nešlo by to udělat alespoň v přátelích? Tam bych to přivítal víc. Vím, že některé cechy nedovolují hráčům vytvářet hromadné zprávy. Já vedu cechy na dvou světech a nikdy mě nenapadlo jakkoli omezovat komunikaci.
 

DeletedUser6769

Host
Taky jsem proti, denně by přibyla hromada dalších zpráv typu - žádost o zušlechtění, o přijetí nabídek v obchodě, o body do VB (kterých už teď je tolik, že si je lidi musej stavět prakticky sami) a nevím co ještě... možná ještě tak náborové zprávy. Ale nic z toho mi moc nedává smysl, až na ty VB - zbytek se dá pohodlně 'vyřídit' i v cechu. Navíc pokud vím, je v chatu speciálně 'Chat se sousedy' - že tam nikdo nechodí je už věc druhá.

Edit: ano, HZ přátelům by nebyla k zahození, i když i bez toho se dokážu obejít. A komunikaci jsem taky ještě nemusel nikomu omezovat, i když jednou jsem k tomu neměl daleko. Nicméně to neznamená, že takoví lidé nejsou. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
jo tak přátelé by možná byli lepší hm to by mohlo fungovat a já v cechu komunikaci taky povoluji všem a není žadnej spam
 

DeletedUser4749

Host
Měl jsem na mysli ty přátele. Tam by byla obrana proti nežádoucím zprávám celkem snadná. A samozřejmě bez nich taky dokážu žít, ale kdyby byly, asi bych je občas použil. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru