Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser

Host
Díky za odpovědi. No tak si dám o panáka víc a zbourám o barák míň... :p
Jo a sousedy mlátím jak vzteklej. Někteří se nedají a bušej do mě taky.... Hele, když jsem s FofE začínal, tak jsem poctivě pročítal stará fora. No a někdo se tam čílil, že má "málo"
sousedů, že je diskriminovanej a že by jich chtěl osmdesát.
No, kroutil jsem hlavou. Už nekroutím. :) Už bych jich chtěl také plný počet.
 

DeletedUser6273

Host
jj,sousedů není nikdy dost:) Já zas nechápu,proč když jim vadí útoky tak nestaví obranu:)pokud má polovina sousedů 2 kopiníky,objedu je za 30 minut všechny,kdyby měli obranu,musel bych taky někdy léčit:) Neřeším,kdo má co ve městě,beru to zprava doleva,dokud je čím:)
Jo,a za boje máš v důsledku víc bodů než za výstavbu. :)
 

Technik

Turista
Zítra začíná na anglických serverech velká velikonoční akce.
Velikonoční úkoly se budou plnit od 20.3. do 3.4.
Věřím, že na českých serverech to budé také tak, ale trochu mě znervózňuje, že ještě nevyšlo žádné oznámení.
 

DeletedUser2059

Host
NO TO BUDE MASAKR :) Velikonoční obrázkové návody najdete v mé skupině Screeny z foe nahoře pod tlačítkem Groups v sekci komunita
 

Technik

Turista
Tak už to bouchlo!
Velikonoční akce jede. Vlevo nahoře už je počítadlo vajíček a kraslice jde umisťovat do dekorací ve městech spoluhráčů.
HURAAAAA!!!
 

DeletedUser

Host
Kucííí, koukám, že všichni lítáte po supermarketech a sháníte vejce. A na panáka nezajde nikdo!

No, ale já bych měl dotaz na štamgasty: Když dostanu napomenutí (Přišlo Vám varování z Forge of Empires CZ)
za zbytečný či vulgární příspěvek na Foru, kdy mi ta "podmínka" vyprší? Za jak dlouho mohu prohřešek opakovat?? :confused:
(A abych nevypadl jaku vulgární sprosťák.: Napomínku jsem dostal za vyhvězdičkované slovo.)
 

DeletedUser7

Host
Vyprší za 3 mesiace. V pravidlách je jasné uvedené, že aj za vyhviezdičkované slovo možno dostať upozornenie.
 

DeletedUser6273

Host
Je fajn,že za hvězdičky se dává upozornění,zejména když na nově otevřeném chatu si každý může přečíst cokoli i bez hvězdiček:)
 

DeletedUser7

Host
Už to riešime, nebojte sa :) Pracujeme na cenzúre vulgarizmov a nevhodných slov.
 

DeletedUser

Host
Vyprší za 3 mesiace. V pravidlách je jasné uvedené, že aj za vyhviezdičkované slovo možno dostať upozornenie.

Jenom zpřesňuji.: Já si nestěžuji. Mám číst pravidla. Respektive mám číst pravidla pozorně a nespoléhat se na to, že je to tu jako v jiných onlajnovkách....
:)
 

DeletedUser

Host
Víkend uběhne jako voda a máme tu ty pravé Velikonoce, jejichž předzvěst jsme již mohli pozorovat ve hře ...

Těšíte se už?
Tak co pomlázky, či jalovce připravené? Vejce a sladkosti, ... nachystány?
Máte ve své obci/městě nějaké speciální tradice pojící se s Velikonocemi?

Povídejte, přehánějte ... :)
 

DeletedUser3784

Host
Může mi někdo -LOGICKY - vysvětlit proč o problému mizejících diamantu můžeme diskutovat tady a ne v tématu pro to speciálně vytvořeném???
 

DeletedUser5384

Host
Tak logicky: Bylo ti napsáno,že se o tom ví,zřejmě se vyskytla chyba na celém serveru,zároveň ti bylo odpovězeno,že zakládáním diplicitních témat se chyba neodstraní. Je to dost logické?
Krom toho: Nevím jak tobě,ale diamanty už jsou tam,kde mají být:)
 

DeletedUser3784

Host
Krom toho: bych to tam klidně napsal že jsou zpět, kdyby nebylo zamčeno... Ne logický to není. To že se o tom vědělo, že je vše nahlášeno atd. atd. to všechno beru ovšem ten zámek to nevysvětluje. Nechápu totiž proč by se kterýkoliv v tu chvíli poškozený hráč nemohl zde (kde taky jinde) vyjádřit?
 

DeletedUser5384

Host
Protože tím,že tam 500 hráčů pod tvůj příspěvek napíše"mě zmizely taky" nic neřeší. Celá chyba trvala cca 20 minut,takže případná diskuze by ničemu nepomohla.
 

DeletedUser

Host
Taky jsem chtěl na forum přidat svůj geniální příspěvek "mě taky", ale protože jako dyslektik občas píši pomalu, tak než jsem to
vydatloval, chyba byla opravena. :)
Te´d zas hledám příspěvek, kde někdo píše, že už mu to funguje. To abych tam připsat geniální příspěvek "mě taky" !!!
:eek:
 

DeletedUser3370

Host
Téma je odemčené, přesunuté do kategorie Opraveno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru