Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser3370

Host
Mno, musím pochválit FoE, že i po vyčerpání FUPky přes mobilní data to jede skoro k nepoznání stejně dobře.
Narozdíl od GDocs, Skype a dalších pidi midi prográmků.
No a přihlášení na O2 pro dokoupení dat už mi tvá skoro 10minut, ale leze to ! :) Zároveň jsou alespoň rozumní, že to nechají na 200kb/s, narozdíl od konkurence.
 

DeletedUser7

Host
To asi preto, lebo FoE má už rok. Názov beta sa síce odstráni, ale beta to bude stále :)
 

DeletedUser1845

Host
Já mám dotaz na zasvěcené, vím, že zase půjde o spekulaci, ale tady je to snad povoleno. FOE bude mít pomalu rok, jsem tu už dost dlouho :rolleyes: Vlastně od počátku Áčka. Pomalu se spouštěli nové světy B,C a v letos v Lednu Dinegu.není to přesná matematická řada a je mi jasné že nový svět se může pustit až podlo zaplnění, vytížení, ale přesto nemáte někdo tušení jak a kdy by bylo reálné pustit Éčko, tedy pátý svět? Klidně mi odpovězte do profilu, aby z toho nebyli nějaké spekulace na dlouhou debatu. Děkuji.
 

DeletedUser3370

Host
Ale kuci, prvni maj byl vcera;-) Apchu je hrozne citovy,on jak vidi vcelicku,...;-)
 

Technik

Turista
Paráda, u příležitosti 1. narozenin FoE bude speciální narozeninový quest!
Od 8.5 do 21.5. se budou plnit úkoly a opět půjde získat nějaká vylepšení (třeba update starší bonusové budovy jako hřbitov nebo cukrárna na současnou úroveň). Moc se na to těším!

Upozornění: Zpráva pochází z anglického fóra a může se stát, že na českých serverech bude všechno jinak. (Ale stejně se těším.)
 
Naposledy upraveno:

Technik

Turista
Ne, tohle mám z oficiálních oznámení na anglickém fóru.
(To vlákno o Madam Fortuna jsem přehlédl - omlouvám se.)
 

DeletedUser3370

Host
Ano, já též, proto věz, že je to to samé :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
562755_366483883425600_648536144_n.jpg
 

DeletedUser2059

Host
Basilika sv. Marka je velice příjemná budova až na její velikost, přeji úspěšné dostavění! :)
 

DeletedUser2059

Host
Tak se to k nám přihrnulo, v inventáři se mi objevila nádherná dekorace a už zbývá jen zítřejší Madame
 

DeletedUser

Host
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak to je že ve světě B ...... je za královnu 20 160 s hvězdičkou a ve světě C ..... je jenom 10 080 obě jsou v průmyslovém čase. Děkuji za odpověď
 
Nahoru