Postih pokud se útočník vzdá

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kazatel Anton

Nováček
Ahoj HENZIS. Trochu jsem to čekal, ale je to trochu jednostranné. Nevadí no, možná to tak bude lepší, ale za svým názorem si stojím.

Poslední návrh , co mě napadl po přečtení příspěvku od groub b je, že by útočící armáda , která se vzdá byla označená a dostala nějaký časový postih k dalšímu útoku.Útočník by pak musel vzít z kasáren jiné jednotky k útoku a nebo počkat nějaký čas (postih) na útok s původní armádou. Je to sice podobné jako u toho prvního návrhu částečně sebrat body života jednotkám co se vzdají, ale základ je stejný. Pak útočník buď počká na to, až se jednotky uzdraví, anebo půjde do dalšího boje s oslabenější armádou.
 

DeletedUser3817

Host
Pak útočník buď počká na to, až se jednotky uzdraví, anebo půjde do dalšího boje s oslabenější armádou.

Což ovšem znemožňuje větší množství pokusů hráči, který je (jako group b) pozadu ve vývoji oproti sousedům a dostane se ke hře (jako group b) jednou denně na cca 1 hodinu. Leda by měl město zakasárnované k nepříčetnosti.
 

DeletedUser13190

Host
což by mu bylo stejně prd platný. takto nakouknu, kdo mě napadl a hned vidím s čím mám tu čest a je mi jasný, že příště už nakouknout nemusím protože je to neuhratelný. a nic na tom nezmění ani využití terénu.
 

DeletedUser3817

Host
:)
Obrany se mohou měnit. V mém sousedství jeden "pes obranář" nedávno stáhl armádu a má tam 2 kopiníky...:confused:
 

Verkos Vlkan

Komentátor
tohle vzdavani dava aspon malou sanci hracum kteri zaostavaji o par dob za ostatnimi a vzdy tam par takovych hracu mezi sousedy na konci je.kazdej je pleni a vse kradou a oni si takhle dokazi nakradnout od lidi s vysokymi body co maj 2 kopiniky suroviny zpatky ( a lepsi ),ale i vzdavani je blbe a mohlo by se to zpoplatnit nejakou castkou penez co by jakoby stal spion :) ( naklady na zold pro jednoho cloveka treba kolik vyrobi jeden dum ve meste za 1 hodinu )
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru