Postup na mape

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1118
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zatím jsem skončil na území Kaltenweiher.Jako odměna na mě čeká truhlice s kořistí.Počítám s tím,že zítra provincii obsadím a přesunu se zase o kousek dál.Problém není tak ani v samotném boji,ale cena za průzkum nového území.Snažím se zlatky šetřit jak to jen jde,ale postupovat dopředu se také musí,takže těch 4700 zlaťáků budu muset někde "vyhrabat" :)
 

DeletedUser2107

Host
Já začal před 48ti hodinami, takže průzkum ještě levný :-D Po dobytí Paruuchu to chce 570 zlatek, což je produkce za 30 minut, takže pohoda.. Mohlo by to být i dražší, není kam spěchat - s kopiníky a praky se za Paruuchem už asi stejně nechytnu.. Spíš mě irituje cena výzkumných bodíků, už teď je jeden za 1000 zlatých
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2050

Host
D tak to ja sem teprve zapadni nagach ci co a pruzkum stoji cca 1000 zlatek takze to jde
 

DeletedUser89

Host
jo tak to jsme na tom stejně :D na ty jednotky z další doby už nemám sílu :( je třeba zkoumat a zkoumat :(
 

DeletedUser2107

Host
To Picasso: Není třeba výzkumné body kupovat, oni se doplňují. ;)

Já vím že se doplňují, ale jeden bodík za hodinu je pro mě málo ... A proč šetřit zlato, když mi bude ležet v pokladnici tak mi moc nepomůže :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser89

Host
až tě bude rozšíření stát 18 000, tak zlatem nepohrdneš :D
 

DeletedUser2107

Host
Když něco potřebuju koupit / postavit tak samozřejmě pošetřím :)

Jinak k tématu : Po 48 hodinách od založení dobyt Paruuch + 2 oblasti z Ruugu - tady už začíná přituhovat, 2-3 lučištníci v kombinaci s vojáky už jsou proti kopiníkům a prakům docela zlí ( obzvlášť když už mají 7 jednotek místo 6ti) :D A jízdu moc používat nechci, sice dobrá mobilita, ale jinak se mi zdá nic moc, kopiník schovaný v lese sejme o úroveň vyšší jízdu jak .. Takže to asi podplatím ... Ještě jsem nezkoušel, ale pokud chápu dobře tak při vyjednávání a zaplacení surovin bude území moje, jako kdybych ho dobyl ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Přesně. Území lze dobýt, nebo koupit a výsledek je shodný.
 

DeletedUser

Host
Až na to, že při vykoupení nedostaneš body z boje, kterých je z provincií docela dost..
 

DeletedUser2107

Host
Tak to beru jako samozřejmost, s Body problémy nemám - já momentálně něco málo přes 34000, druhý má 11000 :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
To se máš, já se zasek kvůli nedostatku financí na 30k bodech, a pak mě 1. v bodech za chilku doběch, a to už jsem neměl šanci..
 

DeletedUser

Host
Zajímalo by mě co se stane po dobytí všech území. Hra se pak musí stát celkem nudná ne? Nebo je v planu nějáké rozšíření? Třeba nový kontinent. Taky mě napadlo, zda se plánuje přídávání dob. Klidně by hra mohla pokračovat až do přítomnosti nebo budoucnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Innogames s tímto samozřejmě počítá.Nejdále se zatím můžete dostat jen do epochy Pozdního středověku,ale tím hra samozřejmě nekončí.Forge of Empires je nové želízko v ohni od společnosti Innogames a bylo by dost nepravděpodobné,aby nám autoři nenabídli v blízké budoucnosti další a další epochy,kterými bychom si mohli společně procházet.U této hry si užijete ještě spoustu zábavy.Ať už to bude dobývání nových provincií a nebo slibovaný boj bok po boku s vašemi přáteli.To vše a mnohem víc v nadcházejících aktualizacích :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru