použitie bodov z inventáru

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím, mám jeden návrh.
Vždy, keď chcem použiť body, ktoré mám v inventári, musím preklikávať ako blázon. Otvoriť inventár, vybrať body, zavrieť inventár, otvoriť výskum - to je ten lepší prípad - otvoriť požadovanú technológiu, kde chcem dať body a použiť body. A zase s5. Zavrieť technológiu, zavrieť výskum, otvoriť inventár, vybrať body.......
A keď ich chcem použiť do VB nejakého hráča, je to ešte preklikanejšie. Nebudem to rozpisovať, väčšina to pozná.
Môj návrh znie: Dať možnosť použiť body z inventára kdekoľvek chcem bez mnohonásobného klikania. Ak mám v inventári požadované množstvo bodov, bolo by fajn mať k nim prístup. Niečo ako oznam typu: "Vo vašom inventári sa nachádza požadované množstvo bodov." A možnosť kliknúť na "použiť 88 bodov"
Poprípade by miesto možnosti "použiť 1 bod" bola možnosť použiť aktuálne vyrobené body ( max.10) a druhá by bola použiť body z inventára.
Čo vy na to?
Ďakujem, Urkesten
 

DeletedUser5384

Host
Ahoj, tvůj nápad se mi líbí i nelíbí. Co se týče výzkumu, tam souhlasím bez výhrad.

Horší je to s přispíváním do VB. Kdyby tam byla možnost "nasypat" tam body po balíčcích, nebyl by problém získat 1. místo v téměř jakékoli budově, stačilo by počkat, až tam ostatní přispějí co nejvíce a potom je převálcovat. Ale s tím překlikáváním máš pravdu, dost by pomohlo, kdyby šlo do VB přidávat rovnou přes radnici, aby nebylo potřeba navštěvovat druhé město.
 

DeletedUser

Host
A myslíš, že sa to teraz nerobí? Myslím vo VB. Mne sa jedná hlavne o výskum. Zober si terajšiu situáciu. Je prístupný výskum novej doby. Ak mám v inventári hafo bodov, poteš košte! Zaberie dosť času a klikania kým ich všetky vložím do výskumu. A to nespomínam krach shocku, oznámenia o udalostiach v meste a pod.
 

DeletedUser5384

Host
JJ,JAK PÍŠU, NA POUŽITÍ DO VÝZKUMU JE TO SUPER NÁPAD:)

A ty VB: dělá se to:) ale tím,že každý musí překlikávat mají hráči časově vyšší možnost se o umístění poprat,sám jsem to několikrát zažil, kdy jsem nedosáhl na umístění,protože byl někdo rychlejší.
 

Dan 77

Veterán
Mně se návrh opravdu líbí. Naprosto souhlasím. Narazil jsem totiž na stejný problém v době, když jsem dostal jako odměnu za výpomoc se stavbou VS třeba až 85 FP do inventáře, a při neustálém překlikávání mezi inventářem, odkud jsem mohl vzít pokaždé jen 10 bodů, a mezi další cílovou VS je to moc zdlouhavé. U sypání těchto bodů do výzkumu mi to až tolik nevadilo, tam na to stačí pár kliknutí.


Ahoj, tvůj nápad se mi líbí i nelíbí. Co se týče výzkumu, tam souhlasím bez výhrad.

Horší je to s přispíváním do VB. Kdyby tam byla možnost "nasypat" tam body po balíčcích, nebyl by problém získat 1. místo v téměř jakékoli budově, stačilo by počkat, až tam ostatní přispějí co nejvíce a potom je převálcovat. Ale s tím překlikáváním máš pravdu, dost by pomohlo, kdyby šlo do VB přidávat rovnou přes radnici, aby nebylo potřeba navštěvovat druhé město.
Úplně s tebou nesouhlasím. Ani současný stav nikomu nebrání po počkání na příspěvky ostatních ke konci nasypat naráz co nejvíce bodů z inventáře a ostatní převálcovat. Akorát je to zbytečně zdlouhavé. Já když dostanu odměnu za pomoc se stavbou VS a chci s ní přispět do další úrovně nebo do jiné VS, musím tam ty body dávat zbytečně zdlouhavě (a nečekám na příspěvky ostatních, abych je ke konci převálcoval, řídím se jen tím, kdy mi přispívání kvůli plánkům prostě zrovna vyhovuje). A to, čeho se návrh týká, by sice mohlo zvýšit počet hráčů, kteří do VS nasypou celé balíčky FP najednou, ale nemuselo by to zvýšit počet těch hráčů, kteří je tam nasypou takticky až ke konci, to se přirozeně dělo i doposud. A navíc jediný balíček FP z odměny za stavbu ti už většinou ke konci přispívání nepomůže všechny převálcovat, protože obvykle už VS stagnují a mají minimum přispěvatelů (je jich hodně a spousta hráčů je má); pokud je o přispívání do dané VS několik zájemců, přišel bys už příliš pozdě a už bys tolik FP nedohnal (každý přispěl desítky nebo stovky FP); snad jen při velkém zájmu o novou VS to smysl má (pokud se nebavíme o kupování FP za mince, to je ale jiná kapitola).


Urkesten navrhuje, aby v okně na přispívání do VS byla jednak možnost přidat 1 nebo 10 FP z těch aktuálně "vyrobených" a jednak 1 nebo všechny FP z inventáře. Nechtěl bych, aby to nabízelo vložit do VS všechny body z inventáře z důvodu, který píše bobbyc, ale taky je to velmi nepraktické. Co když nebudu chtít přispět všemi body z inventáře? Lepší by byla možnost dávat body z inventáře do VS zase po jednom nebo po deseti, to je praktické v tom, že tam dám snadno tolik bodů, kolik budu chtít.
Anebo další možnost je přispívat do VS rovnou přes radnici, jak píše bobbyc, aby se nemuselo zbytečně navštěvovat druhé město. Ale to by řešilo jen tu situaci, kdy chci do VS, do které jsem už body dával, dát další body z inventáře, ale ne situaci, kdy jsem do dané VS ještě nic nepřispěl nebo když chci přispět do další úrovně VS s body, které jsem získal v X balíčcích. A v obou případech je stále rychlejší způsob, který navrhl Urkesten.
 

Thesseus

Znalec
Souhlas s nápadem.
To co Bobby popisuješ jsem zažil taky a je to adrenalin, vyhrával ten rychlejší. Nicméně teď je to už jinak, jak píše Dan, budovy stagnují, VS jsou všude mraky o body se spíš prosí, než by se soutěžilo, kdo jich dá víc.
Proto jsem zcela pro tento nápad.
A navíc mě ještě napadá: pokud v současném stavu nechcete na bodech prodělávat, tak musíte velký balíček otevřít až po 59:59 pač jinak se bod třeba 40 minut vyráběl zbytečně. Použitím velkého balíčku se čas vynuluje. Což je nedomyšlené. Jo a taky se mi stalo, že jsem dal použít velký balíček a nevšiml jsem si, že mám nahoře 8 bodů. Co se stalo? Přišel jsem o ně, dost mě to nakrklo abych řekl pravdu..
 

DeletedUser

Host
Taky souhlasím s nápadem. Překlikávat přes tabulku VB (pokud nejsi zrovna najetý na město hráče, kterému chceš dát body do stavby), pak na inventář, znovu pak radnici a opět tabulka VB ... je pěkně zdlouhavé. Pokud chci dát víc bodů než 10, tak se to musí absolvovat několikrát a je to k naštvání. A to nemluvím o tom, když dávám body do staveb více hráčům. Uvítala bych v tabulce velkolepých staveb např. ikonku na přidání bodů rovnou...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru