Povídání o Centru událostí

Never1986

Turista
Nebylo by dobry treba ten pristav na udalosti udelat mensi treba nejaky zaklad a ten rozsirovat? A treba kazdy 3 evenyt by byla na konci odmena cast pristavu co by davala odmenu treba 5 vyzkumaku denne,zbozi,utok ,obranu atd? S tim ze by ten planek na ten pristav byl za kompletni ukoly a komplet eventovou budovu? Nebyl by to dobry napad nez to tam prsknout rovnou cely aspon by to melo nejakou vahu. Jen muj nazor
 

Lord Org

Psavec
No nevím, na betu jsem se na to nedíval, tudíž úplně nevím, jak to funguje, ale mám se tedy ve volných chvílích kochat tím, jak se mi dařilo v minulých událostech? K čemu mi to bude?
A nebylo by lepší dát tu nějakou dodatečnou odměnu za událost přímo do té konkrétní události?
Ale jestli je cílem přitáhnout hráče zas o kousek víc (na delší dobu) ke hře a zvýšit potenciální útratu za dia, tak to asi účel splní ...
Nicméně trochu víc objektivní hodnocení budu schopný dát po spuštění, tohle je jen první dojem ;)
 

dudasek

Znalec
není to moc vysvětleno..bude to dávat nějaký bonus/odměnu,či to bude jen na ploše?
mám nějaký důvod na to klikat?

pochopil jsem to tak,že se to tam objeví a při návštěvě dostanu nějaké úkoly,které když splním bude se budova vylepšovat?
tak druhý nášup energiťáků může někomu chybět k získání denních odměn,po kterých pase...no uvidíme!
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Nebylo by dobry treba ten pristav na udalosti udelat mensi treba nejaky zaklad a ten rozsirovat?
Ono to je vlastně jen základ... s každým eventem ti tam přibyde jedna část viz obrázky (první je hráče který event nedělal (já :) ) a druhý je od hráče který jej splnil)
hub2.JPGhub1.JPG

bude to dávat nějaký bonus/odměnu,či to bude jen na ploše?
Ano, když uděláš event (nebo část, tím si nejsem jistá) tak dostaneš po každém eventu odměnu. V tomto případě to bude 150% bonus na výrobu zásob na 5 dní.
mám nějaký důvod na to klikat?
Ani ne... jen informativní charakter.
pochopil jsem to tak,že se to tam objeví a při návštěvě dostanu nějaké úkoly
Tato budova přímo nedává žádné úkoly.
 

DeletedUser

Host
Další rok bude molo zase prázdné? Nebo se pak ty budovy budou měnit s tím, jak se ty eventy opakujou (třeba přibyde další patro nebo tak něco)?
 

Dan 77

Veterán
No, nic takového mi ve hře sice nescházelo (a splněné eventy jde poznat i podle budov postavených ve městě), ale když už, mohlo to teda být ve hře i dřív, protože už se stejně nebudou ty starší eventy (od roku 2012 do současnosti) ukazovat v tomto přístavu seznamu úspěšně dokončených eventů - takže vypovídací hodnota bude stejně omezená, kromě hráčů, kteří teď nebo v budoucnu začnou s hraním jako nováčci.

naprostá zbytečnost, a přijdeme v druhé odměně o nápoje ve fotbalu
Jj v oznámení ani není, jaké bonusy to bude dávat, ale podle toho, co napsala Sabinabetty, tak to budou dočasné bonusy pro začátečníky.
To sice přijdeme, ale opatství má jen 10 úrovní a jedno vylepšení je zdarma v tajemné truhle z minula, takže i tak by měl být event snazší než loni.
 

Svatej

Legenda
mohlo to teda být ve hře i dřív, protože už se stejně nebudou ty starší eventy (od roku 2012 do současnosti) ukazovat v tomto přístavu seznamu úspěšně dokončených eventů - takže vypovídací hodnota bude stejně omezená, kromě hráčů, kteří teď nebo v budoucnu začnou s hraním jako nováčci.
Já to teda pochopil tak, že se silvestrovskou půlnocí se to centrum událostí "zresetuje". Že každej rok skládáš novou sestavu?

Pokud jde o dostupné události k zobrazení, mějte na paměti, že se jedná pouze o zbývající události v kalendářním roce 2021. Centrum událostí bude každý rok aktualizováno a bude k dispozici nová budova s novými sloty pro budoucí události.

Nicméně se nemusíte bát! Jelikož je centrum událostí každý rok aktualizováno, příslušné sloty z minulých let vám budou kdykoli k dispozici k zobrazení.
 
Nahoru