Povídání u Podzimního pečení 2023

d arvit

Odborník
mě tenhle event moc neoslovil, lisovnu jsem nikdy ani nestavěl, tak ho klidně vynechám nebo půjdu jen ,,lážo plážo,, a budu šetřit diamanty na další event nebo zbývající rozšíření..
moc se mi nelíbí styl kdy pro postup v eventu sbíráte jednu měnu, pro postup v lize jinou měnu a pro denní odměny zase jinou měnu - už je to na můj vkus moc rozsekaný..
 

qwertik

Komentátor
Nejde o to, jak špatné nebo dobré je INNO, to že těmi hotově placenými sadami odměn to už není F2P je neoddiskutovatelný fakt,, ale opravdu už v tom nadělali takový guláš, že se fakt začínám ztrácet. A nenapadlo mě proklikávat odměny až kamsi a každou prohlížet, co to vlastně je, samá zlatá, stříbrná, xx dílků čehosi a xx dílků něčeho jiného. Prostě mi přijde, že to přehánějí, ještě navíc se to pak po upgradu jmenuje pro jistotu jinak.
 

DanielCZ84

Komentátor
Jste tu líný a očekáváte vše až pod nos. Opět tento event je celkem fér a Štědrý pro neplaticí. Všeho lze dosáhnout úplně normálně. Zajisté platící hráči kteří hru živí dostanou za zlatou jeden Baracek navíc. Já vás fakt nechápu co tu pořád resite
 
Ja porad nechapu..ze tu nekdo operuje tim,ze to neni Free to play..nasli jste si nekdy co to v dnesnich hrach znamena????

Po me nikdo penize za to, abych to hral nechce..po vas vyse snad ano???

Prozatim vylozene za penize sla ziskat Dilna klicnice..jinak vse jde ziskat casem, krom par budov ve Zlate lize. No sakra to je teda rozdil,nejaka Kovarna,Stroma ted nevim co tam je ani. :) A to jeste, kdyz ma clovek farmu,tak ji da take zadara defakto.

Ale flame na INNO je jednodussi...proste dnesni doba si zada jiny pristup nez co byl, kdyz hra zacinala.
 

Pipinek

Nováček
Ahojki, nemáte někdo odkaz na tento Event? nemyslím ten na Wiki.. díky.. s denními ůkoly..
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Už to beru jako jistotu. Podvody Inno Games. Vyplácal jsem diamanty. Několik dní vyhlížím nějaký příděl a nic. Mám tak 160 studánek a několik dní ani diamant? Místo toho neustále reklamy na moji VISA kartu. Podle mě, Inno Games má možnost v kritických chvílích diamanty zaříznout a po eventu je zase pustit. Manipulace, jak trhnout na cinknutém FoE zisk. :(

Zkoušel jsem CE. Z těch pár pokusů diamanty ani nepadnou. Jsou nově zaříznuty CB. Už jsem viděl jednou 15 diamantů, či něco takového. Zdroj diamantů to tedy není. (Pokud nejedete 1000 bitev denně.)

Pokud jde o event, Lisovnu od nuly už mám ve všech světech doma. Zlatá Lisovna nejspíš také bude. Hrabání se daří... Zase je to za cenu u toho neustále sedět. Jinak se příděl zablokuje. A zase, denní speciály jsou opět cinknuté. Výměny jsou určeny. V několika světech mi padne shodná "bezvýznamná" výměna? (Za mizerný denní speciál dostanete ještě horší šunt.) Rozhodně tam nečeká na výměnu každý den plná palba (cca 25) denních speciálů. (Je to zmanipulované, aby šancí na solidní nahrabání nebylo moc.) :(

(Ve kře je Krčma hrdinů, Korzárova loděnice, Stodola, Zlaté pole, Mlýny, Moštárna atd. Nevšiml jsem si, že by na to oznámení upozornilo. Dost mě mrzí, že ve starém městě mám vše a padá mi to navíc. V novém městě z jednoho eventu na Korzára nedosáhnu, i kdybych chtěl. Musím být vděčný za Lisovnu.)

Vychází mi z těch okatých cinknutí, že je FoE zmanipulovaný podvod. (Výhoda srovnání několika světů.) :(
 
Naposledy upraveno:
Už to beru jako jistotu. Podvody Inno Games. Vyplácal jsem diamanty. Několik dní vyhlížím nějaký příděl a nic. Mám tak 160 studánek a několik dní ani diamant? Místo toho neustále reklamy na moji VISA kartu. Podle mě, Inno Games má možnost v kritických chvílích diamanty zaříznout a po eventu je zase pustit. Manipulace, jak trhnout na cinknutém FoE zisk. :(

Zkoušel jsem CE. Z těch pár pokusů diamanty ani nepadnou. Jsou nově zaříznuty CB. Už jsem viděl jednou 15 diamantů, či něco takového. Zdroj diamantů to tedy není. (Pokud nejedete 1000 bitev denně.)

Pokud jde o event, Lisovnu od nuly už mám ve všech světech doma. Zlatá Lisovna nejspíš také bude. Hrabání se daří... Zase je to za cenu u toho neustále sedět. Jinak se příděl zablokuje. A zase, denní speciály jsou opět cinknuté. Výměny jsou určeny. V několika světech mi padne shodná "bezvýznamná" výměna? (Za mizerný denní speciál dostanete ještě horší šunt.) Rozhodně tam nečeká na výměnu každý den plná palba (cca 25) denních speciálů. (Je to zmanipulované, aby šancí na solidní nahrabání nebylo moc.) :(

(Ve kře je Krčma hrdinů, Korzárova loděnice, Stodola, Zlaté pole, Mlýny, Moštárna atd. Nevšiml jsem si, že by na to oznámení upozornilo. Dost mě mrzí, že ve starém městě mám vše a padá mi to navíc. V novém městě z jednoho eventu na Korzára nedosáhnu, i kdybych chtěl. Musím být vděčný za Lisovnu.)

Vychází mi z těch okatých cinknutí, že je FoE zmanipulovaný podvod. (Výhoda srovnání několika světů.) :(
Proc si stale ke každému eventu tak kriticky ( nerikam že se v některých věcech nezhoršily ale stale je to hratelné) stale se odkazuješ na Visu ta hra je hratelná stale i bez placeni takže Visa opravdu neni třeba stačí u toho občas trošku víc přemýšlet.
Jinak ktěm studankam diamanty padají zda se mi že trochu min (osobní nepodloženy odhad) ale stale padají v tvém připadě je problem počet když maš jen 160 studanek nemužeš očekavat že ti padnou diamanty každy den (při tvem počtu bych to tipoval na pruměr 150-200týdně).
Ohledně CB pokud máš kvalitní ceh a dost trpělivosti na bojovaní tak hranice 1000 boju deně je sranda (ikdyž teď co zavedli nove CB nemam odzkoušeno)
A na co bys chtěl upozornovat odměna za dení special je překvapení my mame vyhodu že lze zjistit přesnou odměnu o par hodin dřiv kvuli časovému posunu.
 

d arvit

Odborník
Už to beru jako jistotu. Podvody Inno Games. Vyplácal jsem diamanty. Několik dní vyhlížím nějaký příděl a nic. Mám tak 160 studánek a několik dní ani diamant? Místo toho neustále reklamy na moji VISA kartu. Podle mě, Inno Games má možnost v kritických chvílích diamanty zaříznout a po eventu je zase pustit. Manipulace, jak trhnout na cinknutém FoE zisk. :(

Zkoušel jsem CE. Z těch pár pokusů diamanty ani nepadnou. Jsou nově zaříznuty CB. Už jsem viděl jednou 15 diamantů, či něco takového. Zdroj diamantů to tedy není. (Pokud nejedete 1000 bitev denně.)

Pokud jde o event, Lisovnu od nuly už mám ve všech světech doma. Zlatá Lisovna nejspíš také bude. Hrabání se daří... Zase je to za cenu u toho neustále sedět. Jinak se příděl zablokuje. A zase, denní speciály jsou opět cinknuté. Výměny jsou určeny. V několika světech mi padne shodná "bezvýznamná" výměna? (Za mizerný denní speciál dostanete ještě horší šunt.) Rozhodně tam nečeká na výměnu každý den plná palba (cca 25) denních speciálů. (Je to zmanipulované, aby šancí na solidní nahrabání nebylo moc.) :(

(Ve kře je Krčma hrdinů, Korzárova loděnice, Stodola, Zlaté pole, Mlýny, Moštárna atd. Nevšiml jsem si, že by na to oznámení upozornilo. Dost mě mrzí, že ve starém městě mám vše a padá mi to navíc. V novém městě z jednoho eventu na Korzára nedosáhnu, i kdybych chtěl. Musím být vděčný za Lisovnu.)

Vychází mi z těch okatých cinknutí, že je FoE zmanipulovaný podvod. (Výhoda srovnání několika světů.) :(
dobře ti tak, když chceš sbírat každý odpad který tě napadne, já jsem zatim v denních potkal jedinou - respektive 2 odměny které mají cenu a v tu dobu jsem se snažil jich získat maximum - což se povedlo a z mé strany spokojenost i když nebudu mít zlaté vylepšení na moštárně a zlatá lisovna - no neměl jsem normální a ani zlatá mě nezaujala.. neni potřeba každý den top denní odměna - stačí 1 a pořádně toho využít
v diamantu padá 45 diamantů - když si odboucháš 500 bojů tak ti tak 2x padnou = přilepšení průměrně 90 dia denně - to už neni k zahození..
pokud nejsi v diamantu a nedáš 500 bojů můžeš nadávat jen sám sobě - plácáš se tady už dost dlouho - ale co čekat od někoho kdo u eventu tohoto typu musí celý den sedět o_O ..

P.s. když ti inno zařízne diamanty v době eventu - co tak je sbírat mimo eventy a šetřit na event :cool::eek::oops:;):p
 

Borat

Člen
Takže nám vzniká situace, kdy hráči, kteří jsou noví nebo nestihli dia farmy postavit, nemají možnost našetřit dost dia, na dvě nejvyšší ligy v události
Hlásím, event opět mor a cholera. Pekelně jsem si nahrabal. Tak nadupaný inventář jsem ještě neviděl. Což o to. Mám ve všech světech dojetou zlatou krčmu a zlatou lisovnu. Nahrabal jsem vinici. Teď tedy ty měsíce na dotažení stříbrné a zlaté. Právě mi dojela zlatá panda. Tak by se také mohla stavět. Všude si mohu začít s moji oblíbenou stodolou a mrakem polí...

Kde to mám stavět? Místo na to nemám. Chtělo by to dodat pozemky. Budu muset vyhazovat slabé eventovky. Které to jsou? Zrovna jsem vyházel lisovny a přišla zlatá lisovna. Jak se mám ve FoE vůbec orientovat a určit co má a nemá smysl postavit? A při extrémně vytuněných eventovkách jsem přišel na jedno. Osady jsou totálně mrtvá záležitost. Usmolená budova, co se musí rok dolovat? Kdo by to dělal? A co VB? Mám takový pocit, že mnohá VB je zcela k ničemu. Potřeboval bych ji hodit do inventáře se zachováním těch milionů FP, co stála. Už jsem VB mazal. To zabolí, vyhodit komínem tisíce FP... Oblíbenost CE na bodu mrazu. V CB nás právě někdo převálcoval tisícovkami bitev... Tomu říkám strategie. Absolutně není jak se tady v tom chaosu autorů orientovat a základní herní prvky ztratily hodnotu. Rozmetání starých jistot proběhlo dokonale. Co dál?

Event jsem hrál slušně. Celou dobu kolem 10% nejlepších hráčů. Občas jsem hodil 150 diamantů, když byla hra před koncem pěkně rozjetá. Ale jen to. Učňovská liga. O lepší jsem ani nezavadil. Jaký to má smysl? Kdo vytáhl VISA kartu a diamanty, hraje si s jistotou slušnou ligu. Ostatní mohou jen prskat. To samé CB. Kdo si je nakoupí, je neporazitelný. Nové CB to jen podtrhly. Nakupuj výsledky, nebo si trhni. Co to má společného se strategií? FoE se stalo jinou hrou. Jen nakupování hraček.
 
Naposledy upraveno:
Borate ty se opakuješ snad každy event. Ikdyž stím mistem máš pravdu ja už takto několik let měním slabší eventovky za silnější.
 

RomanS24

Člen
mě osobně event neoslovil ale každej má rád holt něco jinyho doufám že ten Halloweenskej co bude a pak vánoční nebude stejnej princip posouvaní něčeho co s pečením nemělo nic společnyho
 

Borat

Člen
mě osobně event neoslovil ale každej má rád holt něco jinyho doufám že ten Halloweenskej co bude a pak vánoční nebude stejnej princip posouvaní něčeho co s pečením nemělo nic společnyho
Halloween je zase fotbal. Skládání žlutých, červených a modrých symbolů 1, 2 a 3, k tomu černá - bílá. Bude za to obludárium. Autoři hry se nám asi předvedou osobně. Opět to bude budova se stříbrným a zlatým navýšením. K tomu přijdou zlaté karavany. Tak karavany nevyhazovat...

Vánoční má zajistiti vánoční prémie pro autory a hráčům co nejpodleji zkazit svátky. Žádnou vánoční eventovku jsem nikdy nepostavil. (Pokud si pamatuji.) Měl bych si natrénovat, jak se dá FoE měsíc ignorovat a mít pěkné svátky. :cool:
 
Nahoru