Povídání u Podzimního pečení 2023

RomanS24

Člen
Halloween je zase fotbal. Skládání žlutých, červených a modrých symbolů 1, 2 a 3, k tomu černá - bílá. Bude za to obludárium. Autoři hry se nám asi předvedou osobně. Opět to bude budova se stříbrným a zlatým navýšením. K tomu přijdou zlaté karavany. Tak karavany nevyhazovat...

Vánoční má zajistiti vánoční prémie pro autory a hráčům co nejpodleji zkazit svátky. Žádnou vánoční eventovku jsem nikdy nepostavil. (Pokud si pamatuji.) Měl bych si natrénovat, jak se dá FoE měsíc ignorovat a mít pěkné svátky. :cool:
tak to jsem na ten halloweenskej zvedavej hlavně na odměnu co bude dávat :D a zda to nebude další bordel v inventu
 

hrafhra

Turista
Kdo vytáhl VISA kartu a diamanty, hraje si s jistotou slušnou ligu. Ostatní mohou jen prskat. To samé CB. Kdo si je nakoupí, je neporazitelný. Nové CB to jen podtrhly. Nakupuj výsledky, nebo si trhni. Co to má společného se strategií? FoE se stalo jinou hrou. Jen nakupování hraček.
Ještě že mám Mastercard.
 
Halloween je zase fotbal. Skládání žlutých, červených a modrých symbolů 1, 2 a 3, k tomu černá - bílá. Bude za to obludárium. Autoři hry se nám asi předvedou osobně. Opět to bude budova se stříbrným a zlatým navýšením. K tomu přijdou zlaté karavany. Tak karavany nevyhazovat...

Vánoční má zajistiti vánoční prémie pro autory a hráčům co nejpodleji zkazit svátky. Žádnou vánoční eventovku jsem nikdy nepostavil. (Pokud si pamatuji.) Měl bych si natrénovat, jak se dá FoE měsíc ignorovat a mít pěkné svátky. :cool:
Borate všiml jsem si že na FoE wiki tam mají fotbal, ale na betě je úplně jiná mechanika, jsem na ni zvědavej:D
 
Nahoru