Poznámky k hráčům

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9672
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9672

Host
  • Oblast hry: Přehledy hráčů v seznamu přátel, hráčů cechu a sousedů
  • Současný stav: Poznámky si píši do Excelu :)
  • Nápad: Umožnit si konkrétního hráče podbarvit nějakou barvičkou nebo k němu připnout poznámku. Využití: s jakou armádou jsem se u něj setkal - případně jaký typ armády na něj použít nebo kdy je nejvhodnější čas pro rabovaní :) Využití je i širší ... staví div světa od kterého sháním plánky atd.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser2451

Host
tak toto funguje u každého kdo si to chce ohlídat už dlouho a jak na to ? koupit si tužku a blok a nebo začít psát seznam hráčů v PC třeba ve wordu
 

DeletedUser3139

Host
SJR III. Great, tak se zkus zamyslet nad tím, kolik času bys strávil ,,krmením a aktualizací"! Ale iniciativě se meze nekladou! Zkus něco takového třeba v Excelu a velice brzo zjistíš, že udržet vše aktuální je tak na jednu dost vytíženou sekretářku! :cool:
A že by se to objevilo ve hře, tak na to v klídku zapomeň, protože naši supertvůrci nestíhají ani odstranit chyby co sekají jak cvičky, natož doplňovat naprosto nedůležité doplňky.
 

DeletedUser

Host
Idea je to pěkná, ale podle mne dosti náročná. Jednak myslím, že mnoho hráčů by ji až tolik nevyužívalo, případně pouze 1x a pak by ležela ladem. Navíc mohl by vzniknout chaos, kde co je zapsané.
Dával bych přednost jednomu pomocnému bloku, kde bych si vše zapisoval např. kolik surovin potřebuji na výzkum, které sektory bude potřeba brzy vyměnit, atd.

Jipi, já chápu, že nemusíš být s některými aspekty hry spokojen, nicméně to neznamená, aby nejméně každý druhý příspěvek v sobě na to neskrýval narážku i v tématech, kde to nemá absolutně co dělat. Diskutujeme zde o podstatě každého nápadu, jak by ovlivnil hru, pomohl hráči, ... Nikoliv to takto smésti ze stolu. Každopádně i ty máš skrz hlasování možnost ovlivnit, zda se to dostane k vývojářům. Prosím respektuj to. Pokud máš k tomu další poznatky, kontaktuj mne v soukromé zprávě.
 

DeletedUser9672

Host
Myslím, že jsem to hned v zadání napsal. Dnes to píši do Excelu a jednou týdně aktualizuji, co mi zabere cca 2 hodiny. Netvrdím, že je to nějaký zázrak, ale mě by to zjednodušilo hru :)
A u hráče bych to ocenil, protože by to byli poznámky právě k tomuto hráči :)
A třeba jednou to tam bude :) Když to nikdo nenapíše, že by se to hodilo, tak to vlastně nikdo nechce, ne? Jo a to barvení hráčů bych já uvítal pro označení hráčů s obraným bonusem 100% a více a v cechu nejsem sám, kdo by to využil ...
 

DeletedUser

Host
Nicméně asi by tam muselo být i nějaké omezení, např. počet takto "popsaných" hráčů, aby nedocházelo k většímu zatížení na servery
Pro barvení by se dalo použít poslední políčko v přehledu sousedství / cechu / přátel
 

DeletedUser

Host
Ahojte,
mně by se to taky zamlouvalo. V současné době to dělám stejně jako SJR III. Great, používám excel. Píšu si poznámky ve smyslu, jakou má kdo obrannou armu, co u něj rabovat za surky (které má bonusové), jaký má obranný bonus, atd. Kdo chce bojovat efektivně, je to pro něj nutnost. A mít to přímo u hráče v profilu, paráda. Ne vždy se připojuji z domu, kde mám excelovskou tabulku.
 

DeletedUser9672

Host
Omezení je asi na programátorech, ale i kdyby tam bylo 100 znaků textu, taky by to bylo přínosem a když se podíváte na rámeček jakéhokoliv hráče, tak vedle avatára hráče jsou 3 čtverečky svisle. První je poslání zprávy, druhý je zda hráč staví div a poslední je volný (tedy doposud jsem ho neviděl využitý :)
Zde bych umístil barvu a najetím myši do tohoto prostoru zobrazil komentář k hráči a případnou editaci tohoto textu a barvy :)
 

DeletedUser6769

Host
Není to špatný nápad. Mě by v tom posledním políčku stačily barvičky - např. prvním kliknutím by se z 'bez barvy' změnilo na červenou, druhým na zelenou, třetím na černou... nevím kolik barev, ale minimálně tři by to asi chtělo. Pak by bylo snadné si udělat systém, který si člověk časem snadno zapamatuje - třeba zelený by byl člověk, kterého chci M/Z - protože motivuje mě, červená, že je neaktivní, nezajímá mě.. černá, že na mě útočí a chci mu zušlechťovat dekorace :D ... atd... prostě cokoliv. :) Podle mě by to eliminovalo potřebu něco psát.
 

DeletedUser11513

Host
Nápad s barvičkama je dost dobrý. Jednou z jeho výhod by bylo, že bysi každý hráč mohl pod každou barvou představit něco jiného. Někdo by mohl mít, že zelená znamená slabá obrana a jiný že je zelená silná obrana. Proto bych alespoň ty barvičky zavedl.
 

Thesseus

Znalec
Výborně, toto jsem navrhoval asi před půl rokem ale asi ne v samostatném nápadu, dokonce stejně tak s barvičkami.
Já jsem to tehdy chtěl využívat na různé typy obran - co si mám ke komu vzít do útoku a pak by to bylo neocenitelné při rabování - u koho se mi nepovedlo chytit něco k ukradení a mám se k němu vrátit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru