Ppbnost zisku odměn z náh. úkolů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thesseus

Znalec
Zdravím ve spolek,

rád bych věděl, jaká je procentuální pravděpodobnost zisku zboží v rámci všech možných odměn (zboží, medaile, zásoby, mince, diamanty, FP, nákresy) v rámci náhodné odměny z cyklických úkolů (těch, co se stále opakují, když máte ty základní už splněné)? Děkuji.
Samozřejmě budu rád za čísla i k těm ostatním ale jde mi především o zboží. Ví to někdo?

Díky, Theseus.
 

Thesseus

Znalec
OK ale někde jsem něco takového četl. K čemu se to vázalo..? Ke studánce? Stačilo by mi to protože to rozložení určitě bude stejné nebo velice podobné.
A nebo kdyby někdo měl nějakou dlouhodobou statistiku tohoto.. Tabulkáři zaznamenávají kde co :)
 

DeletedUser

Host
Dobrý den
Zajímalo by mě zda se dá nějak zablokovat soused ,který sám nic nevyrábí jen ostatní hráče rabuje . Komunikuje tím že ho to baví Podle mě to není hráčské každý nemá čas sedět u hry 24 h denně . :confused:
 

DeletedUser

Host
Nedá. Můžete jen doufat v to, že bude přeřazen do jiného sousedství.
 

Kayro

Znalec
Dobrý den
Zajímalo by mě zda se dá nějak zablokovat soused ,který sám nic nevyrábí jen ostatní hráče rabuje . Komunikuje tím že ho to baví Podle mě to není hráčské každý nemá čas sedět u hry 24 h denně . :confused:

Je potreba dodat ze o zadnem blokovani nemuze byt ani rec.Rabovani hra umoznuje a je to uplne normalni.Mas jako obranu moznost si vyrobu nacasovat a vcas vybrat.
 

DeletedUser4749

Host
V nové sousedství nedoufej. Přestože jsem byl herní podporou ujištěn, že řazení sousedství bude řešeno nově a určitě lépe, situace je stále horší. V zájmu vyrovnanosti mám v sousedství rozdíl více, než 2.500000! bodů. Aby to nebylo málo, dnes přibyl další soused s více než 2.500000 body. Sláva novému spravedlivému systému!
 

DeletedUser

Host
To je opravdu spravedlnost jako soused je jen jeden s 1 melounem a 70 hráčum otravuje hru . Systém by měl být nastaven tak aby ti silní hráči byli sousedy ve své době a né že rabují začátečníky kterých tam přibilo dost...
 

DeletedUser5384

Host
Dotaz: Jak reakce #4, 5, 6, 7, 8 a v postatě i moje koresponduje s otázkou #1? To tu každý může cintat co chce a kde chce? Proč pisatel příspěvku #4 nezaloží vlastní vlákno?
 

Thesseus

Znalec
Přesně tak, dík Bobby.
Vlákno tu založím jednou za měsíc abych to tu moc nepřetěžoval a kupodivu se najde vždy někdo, kdo mi ho krásně zaspamuje. Tak děkuji pánové.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru