Průchozí vítězný oblouk

  • Zakladatel vlákna Rostrilimvasnacucky
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Napadlo a myslím, že by bylo pěkné, kdyby byl Vítězný oblouk průchozí uprostřed. Přidalo by to nové kombinační možnosti do hry a nemuselo by to být ani tak programátorsky složité... Co myslíte vy?
 

DeletedUser11359

Host
Na co? Jen zkrášlení vzhledu a pro další doby nevyužitelné. První spíš uvažuj, čím by se dala zpříjemnit hratelnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Ty asi myslíš průchozí cestou, že?
To je náhodou docela zajímavý nápad.. Kdyby třeba taková zoo, kterou jsem před chvílí postavil, byla na pojená na silnici a z druhé strany by "její návštěvníci" tedy obyvatelé města mohli vycházet ale už jen po obyč cestě taky by to opravdu přidalo zajímavé možnosti do stavby města. Muselo by tuto výsadu mít ale nej několik budov s reálným opodstatněním.
Například takový oblouk je OK, Zoo taky ale třeba elektrárna nebo další neveřejné a vojenské budovy samozřejmě ne.
 

DeletedUser2059

Host
Samozřejmě i městský park by mohl být průchozí. Když jsem postavil Vítězný oblouk poprvé také jsem chtěl, aby ho šlo projít. Přidá to hře více na realitě, nicméně to způsobí další nárůst informací, které se musí zpracovat při načítání hry.
A navíc každá dekorace či kulturní budova je jinak veliká a muselo by to být náročnější na plánování.

Možná by bylo snažší změnit jiné věci jako třeba další možnost velikosti. Vždy jsme svědci čtyřúhelného tvaru půdorysu budovy. Změnit to by bylo snažší než zavést kombinaci nějakých budov jako třeba cesta a vítěžný oblouk :)
 

DeletedUser

Host
Když už se nemohou otáčet budovy, proč nezavést tohle? Mohlo by to být dobré a nepotřebovala by se silnice navíc, a jak píše Thomas, i něco jiného by mohl být průchozí..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru