Premium účet

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1565
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1565

Host
Pořád se tu řeší , že diamanty vychází draho a poměr " cena X výkon" je značně nevýhodná.
Nebylo od vývojářů hry rozumné, zamyslet se nad něčím, jako je prémiový účet? Je plno možností, co by prémiový účet mohl obsahovat.
1. Jedním kliknutím bych zadal výrobu všech zásob.
2. Jedním kliknutím bych vybral všechny vyrobené zásoby a zlaťáky.
3. Automatická rekrutace jednotek.
4. Nastavení určité obrany, pokud by z obrany ubyla nějaká jednotka z důvodů použití v útočném vojsku, tak po rekrutaci by se automaticky vrátili do obrany.
5. Možnost individuálních nastavení- erb, vlajka,( byla by na radnici), barva jednotek, budov....
6. Možnost nastavení u výroby zásob čas, který mi vyhovuje, ne jenom 5, 15, 1 hod....samozřejmě v odpovídajícím poměru.
7. Možnost jakoukoliv již postavenou budovu kromě velkolepých staveb, uložit v inventáři, pro případ pozdější potřeby.
Toto je jen pár prvků, za které bych byl ochoten dát rozumné peníze. Platit nějakou stovku měsíčně. Samozřejmě, že diamanty by se dál daly kupovat pro rozšíření a stavbu. Určitě by se našlo plno dalších věcí, které by se daly přidat- viz. celé toto oddělení.
 

DeletedUser3817

Host
Hmmm... Tak za tohle bych možná pár diamanfů také utratil. Nad tím by se INNO měla zamyslet.
 

Mesmeric

Turista
Ne že bych chtěl být až moc velký šťoura, ale fce vybrání všech vyrobených zlaťáků a zboží tu už dávno je....
 

DeletedUser5384

Host
Tak nebuď:) Kdyby sis jeho návrh přečetl pořádně,došlo by ti,že chce balíček funkcí ,ne každou jednotlivě..
 

Mesmeric

Turista
No dobře, ale i tak....bod 6 a 7 mi přijdou jako nesmyslné. Kvůli 6. by se musela přeprogramovat asi celá hra a co se 7 týče, tak inventář má myslím plnit jinou fci....
Ale co já vím, já nejsem platící hráč, rozhodnutí leží na adminech.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Ohledně bodu 7) se mýlíš. Možnost odložit si budovu již postavenou na pozdější použití do inventáře byla inzerována, avšak nezrealizována (alespoň prozatím).
 

DeletedUser

Host
Už jsem si konečně vzpomněl, co bych já osobně uvítal s příchodem tohoto navrhovaného balíčku služeb :)

Zvýšení úschovny Forge /výzkumných bodů z 10 například na 15 :)
 

DeletedUser

Host
určitě dobrej nápad, bral bych model z grepolisu, božstva, např. která aktivací za diamanty přidávají různé funkce....platil bys ji jistě pravidelně, jako ostatně i v grepu :)))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru