Premium

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser350

Host
Zdravím, mám jen takovou vítku. Hraju více her od Innogames (Grepolis, Lagoonia) a tahle hra je totálně nejdražší. Za koupené diamanty si párkrát zdvojnásobím něco, nebo rozšířím pozemek a všechny jsou fuč. Na grepolisu si můžu koupit něco dlouhodobého na 14 dnů ale tady nic takového není. Rád si připlatím premium ale u téhle hry je to tak drahé že to nemá smysl. Není cílem hry aby si hráči platili premium?? Příliš velká cena je kontraproduktivní.
 

DeletedUser

Host
Dane raději bych počkal několik dní či týdnů dokud se hra neuchytí.Hra je nová a myslím si,že i ta premium platba se bude měnit.Chce to jen čas-do té doby se dá hrát i bez premia.A jen čas ukáže,jestli v budoucnu se premium vyplatí kupovat či nikoliv.Víc ti bohužel říci nemohu.
 

DeletedUser79

Host
Jsou velmi drahé, protože kdybych chtěla zvětšit pozemek, musím koupit diamanty třemi SMS.
Navrhovala bych, aby byl jeden diamant přidělen hráči, který se každý den přihlásí, stejně jako je to u jejich beta verze hry WestWars, kde dostanu po 24 hodinách přihlášení 1 zlato, které se dá jinak koupit také jenom za peníze.
 

DeletedUser

Host
já bych zase nechal udělat budovu, která by dělala diamanty - úplně stejně jako luxusní zboží - co 4 hodiny to 1 diamant, stejně je tu všechno předražené (za diamanty), takže byna tom inno až tak neprodělalo+když by se nevyzvedly do 1 hodiny, tak by je někdo ukradl
 

DeletedUser

Host
Zdravím, mám jen takovou vítku. Hraju více her od Innogames (Grepolis, Lagoonia) a tahle hra je totálně nejdražší. Za koupené diamanty si párkrát zdvojnásobím něco, nebo rozšířím pozemek a všechny jsou fuč. Na grepolisu si můžu koupit něco dlouhodobého na 14 dnů ale tady nic takového není. Rád si připlatím premium ale u téhle hry je to tak drahé že to nemá smysl. Není cílem hry aby si hráči platili premium?? Příliš velká cena je kontraproduktivní.

plně s Tebou souhlasím, ale z něčeho musí žíti moderátoři + support, jen by ty cena měla taky odpovídat rychlosti úprav, hlavně chyb, stálého padání hry, třeba po útocích a pod.
 

DeletedUser

Host
podle mě je to premium trochu přehnaný... ano musí se nějak zaplatit hra... ale dávat aby obyč budova dávala 280 spokojenosti (krčma) a budova ze stejný doby ale za dia 880 spokojenosti (amfiteátr), to je až moc velkej rozdíl
 

DeletedUser

Host
Pokud chces hrat hru a všechno si koupit za diamanty jdi si na pískoviště a dělej bábovičky a kup si různobarevné kyblíčky.Tato hra je pro ty inteligentnější hráče kteří umějí počítat a plánovat .
 

DeletedUser

Host
Já zatím nemám ani 1 stavbu za dia...jenom konstatuji že ten rozdíl je až moc velkej...pokud má někdo peníze na to aby si koupil ty dia tak potom na něj nikdo nemá (pokud není o kolik tisíc bodů výš v žebříčku)
 

DeletedUser

Host
Já hraji bez diamantů a mám již 341000 bodů. Tak že se to dá i bez nich :)
 

DeletedUser

Host
Že se to dá hrát i bez diamantů tu nikdo nepochybuje.

Jeden si stěžuje, že ve hře není za diamanty nic dlouhodobýho, druhej si zas stěžuje že za diamanty jsou tu budovy, co (dlouhodobě) příliž zvedají hodnotu spokojenosti obroti obyčejným budovám :) Pravdou je, že ve hře jsou za diamanty dostupný jak krátkodobé, tak i dlouhodobé výhody - pozemky, budovy na spokojenost, počet obyvatel i zásoby... Dlouhodobé ale myslím dávají opravdu až dost velké výhody a ty krátkodobé jsou zas příliž drahé.

Uvidíme ale jak to bude později ve hře, zatím se mi moc nezdá ani rychlost hry, kdy prakticky není problém (bez diamantů) během týdne prolétnout dobu bronzovou i železnou aniž by si z těchto dob člověk něco užil. Je to takový rychloprobíjení vpřed s věčnou obměnou jednotek a budov.
 

DeletedUser

Host
jisteze se to da hrat bez nich ale jsou tu mezi nama hraci kteri si nakoupi diamanty a pak se chlubi jaky jsou skveli hraci a ti co maji malo bodu jsou plebs na kontinentu nasem hrajem bez diamantu ja jsem druhy prvni ma hodne pres 300k bodu a hrat jen proto aby si odskrtnul kolonku tuhle hru jsem taky vyhral tak kvuli tomu to rozhodne nehraji ,Tato hra mi dava vyzvu abych si poradi i s nepriznivimi podmikami a kdyz to zvadnu mam radost to mi diamanty nezajisti
 

DeletedUser

Host
otazka je jestli pouzit zakladni diamanty na rozsireni ja to neudelal a vyzkum mi vychazi akorat ale musis to postavit uplne presne bez chybi na jedno policko jinak ti to nevyjde.
 

DeletedUser1156

Host
Hraji bez diamantů, nepoužila jsem ještě ani jeden. Přijde mi to dost zbytečné.
Mám nyní 185.000 bodů, jsem v první desítce, v turnajích si nevedu špatně. A že má první jednou tolik bodů... No a?
Těší mě, jak mi to jde i bez placení, dokonce každá nová budova je pro mě větší poklad než kdybych si ji měla koupit za diamant ;)
 

DeletedUser711

Host
Taky hraju zatím bez diamantů a jde to docela dobře.
Nicméně pletí již zmiňované na začátku:
Příliš velká cena je kontraproduktivní!
:p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru