Prioritní zprávy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ellemonto

Komentátor
Současný stav: Vlákna zpráv se posouvají podle posledních příspěvků
Nápad: Možnost určit prioritní vlákna, která by byla vždy vpředu (důležitá cechovní vlákna)
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO, bylo tu už pár návrhů

Zdravím,

neustále mám problém s propadajícími se vlákny zpráv, která slouží k vnitrocechovním aktivitám a ke kterým se musím neustále proklikávat přes veškerou poštu, případně do nich něco napsat, abych si je přesunul opět na začátek. Jsou to např. vlákna, ve kterých určíme úkoly vybraným hráčům v cechu (ne všem), které se plní následující 1 - 3 týdny. Nelze tedy pro naše potřeby využívat současné "hlavní" cechovní vlákno.
Navrhuji tedy něco na způsob praporků v Outlooku, kdy se zvolené vlákno "ukotví" vpředu, nebo alespoň zvýrazní pro snadnější nalezení.
 

Ellemonto

Komentátor
Toto řešení bohužel nezahrnuje hráče, hrající převážně přes aplikaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Navrhuji používat cechovni forum.

Sice tomu tak úplně nerozumím, ale pro dobrou polovinu hráčů je ukrutný problém na tu ikonu vůbec kliknout. A NENÍ to vina mobilní aplikace. Toto hromadné neklikání tu bylo daleko dříve, než mobilní verze.
 

Ellemonto

Komentátor
Cechovní fórum využíváme, ale jelikož máme v cechu nemalou část hráčů, kteří z různých důvodů používají převážně aplikaci, která žádné cechovní fórum stále nemá, jsou pro nás zprávy jedinným řešením.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
...používají převážně aplikaci, která žádné cechovní fórum stále nemá...

HALOOOOO !!!
Já jsem psal:
...NENÍ to vina mobilní aplikace. Toto hromadné neklikání tu bylo daleko dříve, než mobilní verze.

Nechápu tedy, na kterou část mého postu reaguješ. Je o hráčích, kteří cechfórum prostě ignorují. Což, jen tak mimochodem, podporuje tvůj návrh.
 

Ellemonto

Komentátor
Reaguji na to, že bych si poradil s tím, jak hráče naučit to fórum používat, pokud by na něj měli všichni přístup.
Můj návrh v podstatě řeší dva problémy. Tedy zpřehlední komunikaci v cechu skrze zprávy a zároveň nemusím některé hráče přesvědčovat k používání a průběžnému sledování fóra, na což jsi narážel.
Nějak jsem nabyl dojmu, že čím jednodušší návrh předložím, tím je větší pravděpodobnost jeho prosazení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
...že bych si poradil s tím, jak hráče naučit to fórum používat...

Sebedůvěra je hezká věc, ale nic se nemá přehánět.
Nicméně, aby tvá božská moc neležela jen tak ladem, mohl bys na toto téma uspořádat seminář pro převážnou část vedení cechů.
 

Ellemonto

Komentátor
Není to o sebedůvěře, nýbrž důvěře k spolucechovníkům.

Na náboru dobrých hráčů a vyhazování těch problémových není pranic božského, je to běžná praxe. Nápad se seminářem mě opravdu pobavil, ale spíše bych se rád držel tématu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
osobně cechovní vláknům bych dal nějakou prioritu a také u nich odebral možnost aby si je lidi jen tak mohli mazat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru