První máj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Naši milí hráči,

pamatujete si ještě Hildu, která loni organizovala oslavy Prvního máje? Čas letí a Hilda se vrací! Tentokrát si na pomoc vzala svého bratra Halvarda. Halvard toho hodně ví o májkách, takže když pomůžete jeho sestře zorganizovat takovou oslavu Prvního máje, jakou si pamatuje z mládí, jistě vás štědře odmění. :)

Během dvou týdnů, od 27. dubna do 11. května vám bude Hilda předkládat různé úkoly. Bude zde 12 úkolů, které bude možné splnit okamžitě. Dokončete je a Halvard vás odmění novým nástrojem na vylepšení Májky, který můžete použít k vylepšení své Májky na Ohromnou májku (2x3). A to ani nezmiňujeme další jeho odměny jako třeba Renovační sadu.
Pokud ještě nemáte Májku, nebojte se! Jednu dostanete, jakmile dokončíte první úkol. :)

Jakmile dostanete svou zbrusu novou Ohromnou májku, zpřístupní se vám denní úkoly. Od té doby budete dostávak nový úkol každý den až do konce události. Jelikož je zde úkol na každý den již od začátku (ale ukážou se vám až po obdržení nástroje na vylepšení Májky), je pravděpodobné, že se vám jich na začátek několik nakupí.
Na konci denní řady úkolů dostanete další nástroj na vylepšení májky (a tři Bedny s bonusy!). Ten vám umožní vylepšit svoji Ohromnou májku na ještě lepší Majestátní májku (3x3).

Májky vám přináší Spokojenost. Vylepšené - Ohromná májka a Majestátní májka do vašeho města přinesou nejen radost, ale také bonus pro výrobu mincí (4-7 % a 8-14 % podle doby hráče).
Pro vylepšení Májky
použijte nástroj na vylepšení Májky na Májku, která již stojí ve vašem městě. Její vylepšená verze bude přidána do vašeho inventáře a původní Májka z vašeho města zmizí (všimněte si, že vaše nová Májka bude z vaší současné doby, i když byla stará Májka z doby starší).
Tento nový mechanismus by měl být mnohem přímočařejší než starý (který znáte například z naší Halloweenské události), který vyžadoval, aby hráč starou budovu manuálně smazal.

Doufáme, že si letošní oslavu prvního máje užijete a přejeme vám mnoho zábavy při získávání větších a majestátnějších Májek. :)

Hodně štěstí!
Pokud chcete o nové události diskutovat, v což doufáme, prosíme, udělejte to zde.

Váš,
Tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.