PvP turnaj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3086
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3086

Host
mám dotaz,v turnaji jsem získala 5 medailí a od té doby se mi přestala zobrazovat tabulka soupeřů s žebříčkem a možností dalšího boje a neukazuje se mi ani v době železné,přestože už mám dobyté území s věží PvP....:(
 

traktorista

Odborník
Myslím, že by bylo fajn označit, jestli už se boje budou zapisovat do věže, dneska ráno jsem byl zbytečně brzo moc aktivní :cool: .
 

DeletedUser1380

Host
Myslím, že by bylo fajn označit, jestli už se boje budou zapisovat do věže, dneska ráno jsem byl zbytečně brzo moc aktivní :cool: .

mě se stalo totéž... dnes v 9.57 hodin jsem dobyl území, získal 3950 bodů, ale zapsalo se to do turnaje co byl včera ukončen... do této chvíle na celém Brisgradu, alespoň na našem kontinentě, není zapsán ve věžích jediný souboj... pokud vím, apchu v propozicích psal, že turnaje mají začít po osmé ráno... a už jsou dvě hodiny odpoledne
 

DeletedUser2618

Host
Začátek PvP turnaje máte vždy napsaný ve věži příslušné doby - časy začátků turnajů jsou různé.
 

DeletedUser89

Host
No, je fakt, že by čas začátku dalšího turnaje mohl být zapsán dřív, než turnaj začne. Aby tak hráči věděli, od kdy se jim budou body započítávat a nemuseli koukat, jestli už to náhodou nezačlo :) Ale to asi patří do sekce Nápady :) Jinak když přišla aktualizace s tímto systémem PvP turnajů, tj. každý týden nový, tak bylo opravdu uvedeno, že turnaje začnou po 8:00 ráno v pondělí. Nicméně PO znamená, že ne dříve :)
 

DeletedUser1380

Host
Začátek PvP turnaje máte vždy napsaný ve věži příslušné doby - časy začátků turnajů jsou různé.

právě jsem se byl kouknout, nic takového tam není... je tam jenom včerejší datum a čas kdy včera turnaj skončil

to apchu - pravda, informaci, že turnaje začínají po osmé ráno psal Bububu, ale na tom nezáleží, do dneška byla pravdivá... mě spíš zajímá, kdy budu moci dnes začít bojovat v turnaji, aniž bych přicházel zbytečně o body
 

DeletedUser

Host
jak získám diamanty a jak získám akce když se dostanu do cizího města
 

DeletedUser89

Host
1. koupíš si je/dostaneš je taky za splnění pár úkolů
2. zaútoč na někoho - vyhraj - pak uvidíš :)
 

DeletedUser3095

Host
Zdravim
Vcera skoncil PvP turnaj v bronzove vezi. Turnaj skoncil 19.8. v 19:50. Turnaj jsem vyhral, ale ted tam sviti ze turnaj skonci 19.8. 17:10 a sampion je tamn uplne nekdo jiny a ne ja. Jeste ze jsem aspon dostal ty medaile. Nevite nekdo co s tim?
 

DeletedUser2618

Host
Zdravim
Vcera skoncil PvP turnaj v bronzove vezi. Turnaj skoncil 19.8. v 19:50. Turnaj jsem vyhral, ale ted tam sviti ze turnaj skonci 19.8. 17:10 a sampion je tamn uplne nekdo jiny a ne ja. Jeste ze jsem aspon dostal ty medaile. Nevite nekdo co s tim?
PvP turnaje by již měly být nově naběhlé.
jak si koupim diamanty?
Diamanty si můžeš koupit kliknutím na plus vedle diamantů v pravé horní části okna hry - pak si akorát zvol počet a způsob platby. Pokud by se vyskytly nějaké problémy, napiš ticket na herní podporu.
 

traktorista

Odborník
Tak mi zmizly ze 2 věží body za souboje - od kdy bude mít smysl zase bojovat? Přece jen bych si rád nějakou tu medaili v neděli vyzvedl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru