PVP věže a CVC

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
Nevím co všichni vlastně s tím akutním přebytkem zásob, medailí a mincí mají.
Já bych bral jejich zásoby klidně hned. Vždy se někdy objeví možnost za co tyto věci utratit.
Každou herní epochou přibývá množství možností jak medaile utratit :)
 

DeletedUser3139

Host
Tak teď tě tak nějak Thomasi nechápu. Asi jsi se drobet spletl, ne? Nebo by možná bylo dobré, pokud bys napsal v čem spočívá to rozšíření možností jak medaile utratit! :cool:
Pokud mi je známo, tak za medaile se dá nakoupit pouze rozšíření a to je blokováno na tuším čtyři v jednotlivé době. A ani to není pravidlem. Takže pokud jsem na konci současnosti, tak mi medaile nejsou na nic. A stejně tak desítky, či stovky milionů v mincích a zásobách. Tedy, mohl bych dvakrát v týdnu zbourat a znovu postavit město, ale to je asi hloupost, ne? A medaile bych stejně neudal.
Zkus se podívat do celkového žebříčku, tam uvidíš, kolik má kdo medailí (na špičce to jsou statisíce!) a fakt jseš přesvědčen, že je všichni nepoužívají jen proto, aby jich měli hóóóóódně? :cool:
Něco jiného to je u hráčů na nižších pozicích, tam je o medaile občas nouze, ale to jsme si asi vyzkoušeli všichni, zvláště v dobách, kdy ještě nebyly VS.
 

DeletedUser4984

Host
Desítky či stovky miliónů mincí by mi až tak nevadily, bo se za ně dají kupovat FB, které jsou stále potřeba, ale ty medaile nevím, když jen na začátku každé nové doby za ně koupím leda pár rozšíření...
 

DeletedUser2451

Host
musím tu reagovat na pár hráčů co se pořád ohánějí že ten kdo má alkatraz no a tak ho mají a říkám to tu všem kdo to neví ale byly doby kdy alkáč neexistoval tady ve hře a taky to šlo i bez něj a když nemáte alkáč tak si postavte o dvoje kasárna víc a nepoukazujte furt na alkáč to není argument
 

Dan 77

Veterán
K čemu mi je dvojnásobek medailí, když už takhle si s nima mohu leda vydláždit dvorek. Prostě mi současný stav 1 věže vyhovuje, i když rozumím i tomu, proč někomu ne.
Dobře, rozumím. Ale pak ti jsou zbytečné jakékoli medaile, i medaile z jedné věže, tak nevím, čemu by vadilo mít jich ještě dvojnásobek (druhá věž by byla pro dobro všech). A to už zřejmě nebojuješ pro medaile, ale jen pro body do žebříčku a pořadí v PvP věži ti tak může klidně být úplně fuk. A právě o tom byly všechny tvé předchozí argumenty v tomto tématu. :(
Mimochodem hra se ještě pořád vyvíjí, třeba jednou půjde ty medaile využít (snad nejen na rozšíření v každé nové epoše, zřejmě budou už jenom dvě).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru