PVP věže a CVC

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7347

Host
trojan to nemyslíš vážně že ne? Tak ten velký cech opust a máš klid.Nechcete náhodou podat návrh na zvýšení odměn pro velké cechy že díky tomu jste v nevýhodě oproti cechům menším :confused:
 

trojan1673

Veterán
Tak jinak.
Osobně si myslím, že bojovat se sousedy je daleko těžší než v CVC.
Na mapě nejsou tak vysoké bonusy obrany jako mají sousedé.
Hráči kteří mají dost odvahy na to aby ty sousedy denně obcházeli, tak by za to také měli něco dostat, nemyslíte.
Pokud se rozhodnu, že ty body budu dělat na mapě a sousedů se bojím (velké ztráty), tak asi nejsem takový bojovník.
Většinou to nechtějí rozdělit právě takový hráči co na sousedství nemají a dohání to po mapě.
 

DeletedUser2451

Host
Podle mého v CVC se bojuje hlavně kvůli cechu.
Odměnou je zvýšení prestiže a s tím souvisí i spousta jiných odměn.
Tady se ukáží hráči jací opravdu jsou, buť myslím na sebe nebo na blaho celého cechu.

jinak jen podotknu že toto téma tu už bylo několikrát, ale plně s tím souhlasím
 

Dan 77

Veterán
Dan 77
reagovala jsem na jinou zprávu než tvojí.
Můj názor je ten, že pokud si někdo hru redukuje na pouhé stavění domečků a mlácení sousedů, redukuje si pochopitelně i odměny a nevidím jediný důvod, proč na tom něco měnit.
Já vím. A já jsem zase reagoval na tvůj první příspěvek v tomto tématu (#15). Jinak máš pravdu, je to takto spravedlivé - jenže pokud by se oddělily statistiky CvC z PvP věže a zavedla se další věž pouze pro CvC, pořád by si hráči bojující jen jednou cestou (jen se sousedy nebo jen v CvC) redukovali i odměny, ale všichni by na tom vydělávali víc medailí (buď větší šancí se umístit, nebo možností získat dvojnásobek medailí). A kdo úmyslně bojuje jen se sousedy nebo jen v CvC, má k tomu asi nějaký důvod (subjektivní, ale klidně i objektivní - časový apod.) a redukci odměn v medailích tak asi oželet musí.
 

DeletedUser4984

Host
Mně jsou za boje se sousedy dostatečnou odměnou ukradené surky, jinak je to taková nuda, že pro nic jiného bych to nedělala.:p
 

Dan 77

Veterán
A ne každý si už stačil shromáždit medaile na všechna rozšíření a zatím ještě nemít možnost, jak přebytek medailí využít. :)
 

DeletedUser3139

Host
Já čím dál tím víc věřím, že se INNO zhlédlo v EU. Tam taky sypou z rukávu jedno omezení za druhým a pochopitelně co nápad to perla. Je fajn být mnohonásobným milionářem (nebo miliardářem), ale špatné je, že to není za co utratit. Tak se celá špička stává pouze notorickými klikači. Sbírám mince, zásoby a medaile a s novou dobou dostanu dvě až čtyři rozšíření a jde to zas nanovo. Proč se neuvolní blok u rozšíření ať si ti, co na to mají postaví třeba Tokio? Už jsem to tu kdysi psal (asi před rokem), INNO zaspalo a teď bude honička to spravit. Chápal bych, pokud bude hru vyvíjet, tak že k tomu potřebuje testery. Jenže k tomu je beta. Pokud se jedná o ostrou verzi, tak bych si to představoval tak, že to budu mít přesně nalajnovaný a konec v nedohlednu. Bohužel, opak je pravdou, je to tu jedna velká čekárna.
To, že u VS dojde ke stagnaci jsem tu taky už kdysi psal. Jejich výstavba se skoro zastavila a o CvC škoda mluvit. Když je cech snaživý, tak mu nastavíme pravidla, aby až zas tak snaživý nemohl být. :(
 

DeletedUser2451

Host
jipiku jedna velká pravda toto je bohu žel servr pro čechy a slováky a pochybuji že se vývojáři vůbec zabívají timto forem hlavně že jim jdou prachy jsou to němci tak je pochopitelné že projdou jen nápady pocházející jen z německa my si tu můžem planě vyměňovat názory jak chcem a je to k ničemu
 

DeletedUser2059

Host
Nezapomeňte ohodnocovat témata, podle toho, jak se Vám líbí ;)
 

Henzisek

Znalec
Než to rozdělit na dvě věže bych raději dal bonus těm co jdou proti určité obraně. Určitý koeficient (v závislosti na době a %obrany bránící armády), kterým by se násobil zisk bodů.
 

DeletedUser3139

Host
Henzisi to by bylo možná jedno z řešení, ale asi by byla dost složitá realizace. Protože by se vlastně pro každý boj ve hře musel udělat jiný vzorec výpočtu, ne? A ještě jedna věc. I kdyby se to udělalo tak jak píšeš, tak já bych to viděl tak, že bych měl ale dopředu vědět, jaký koeficiet na mně u daného souseda čeká a ne zase překvápko jako to je dosud.
 

DeletedUser2059

Host
Innogames většinou nerado vidí zvyšování náročnosti na provoz systému. Ale samozřejmě je to dobrý nápad, brát v potaz i náročnost vítězství ;)
 

DeletedUser11254

Host
Nevím já pro nejsem,když začínáte hrát tak většinou bojujete na mapě území.Do CvC pokud se dostanete máte málo vojáčků (není alcatraz a asi ani útočné doečky) Takže potom vám jich moc nezbude na sousedy....Pro "větší hráče" bych to odělit to ano ale nejsem si jist zda všem
 

trojan1673

Veterán
Nemůže se to zase dělit jen pro ''větší hráče'' :)
Buť všem nebo nikomu, jinak by to nebylo až tak fér.
Můžou být dvě věže (PVP sousedství a druhá CVC) nebo zůstane jen jedna.
 

DeletedUser4984

Host
Jen ať pěkně zůstane jen jedna věž...zbytečné spekulace.:p
 

Dan 77

Veterán
A vysvětlíš vlastně proč? :)
Pokud bojuješ ve dvou věžích, nechceš mít šanci získat dvojnásobek medailí? A další hráči zase budou mít větší šanci ty medaile vůbec získat.
Jestli jsou tyto spekulace zbytečné, nevíme - záleží, jestli se bude návrh posílat výš a jestli ho vývojáři přijmou, ale když vezmu v potaz jejich práci na hře, nevidím to moc optimisticky.
 

DeletedUser4984

Host
K čemu mi je dvojnásobek medailí, když už takhle si s nima mohu leda vydláždit dvorek. Prostě mi současný stav 1 věže vyhovuje, i když rozumím i tomu, proč někomu ne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru