Quest

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1813

Host
Mám dotaz ohledně questu,je možné se někde podívat jaké questy jsem již splnil a co za odměnu jsem za ně dostal???
Ptám se protože jsem dokončil dva questy za sebou a nic jsem nedostal :(
 

DeletedUser89

Host
Přehled zatím není. K těm 2 questům, ještě splň další a pak dostaneš diamanty :)
 

DeletedUser

Host
Nechtěl jsem zakládat nové téma, tak to napíši sem.
Mám úkol od Mandrubara udělat výzkum fyziky a hnojení. Jsem na konci ranného středověku. Takže na fyzice neni nic zvláštního, tu tam mám. Ale hnojení jsem zkoumal už v době bronzové.
Takže to bude asi špatný překlad. Mám tam výzkumy střídání plodin a zúrodňování. Který z nich je tedy hnojení? Děkuji
 

DeletedUser2385

Host
Tam zatiaľ nie som :D

Ale logisky zúrodňovanie bude to hnojenie :)
 

DeletedUser2484

Host
Zdravím, mám dotaz, od Siílver Tongongua jsem dostala za úkol vyzkoumat vojenskou budovu, tak jsem tedy vyzkoumala výstavbu ( nic jiného jsem nenašla a ten pacholík pořád píše, že ji mám vyzkoumat a odměna nikde. Nemůžu se vůbec hnout z místa. Navíc nemám žádné zásoby. Tak co teď, nevím si rady, můžete mi pomoc. Děkuji za odpověď
 

DeletedUser2385

Host
Ahoj,

musíš vyskúmať budovy ako kasárna kopíjniku, kasárna prakovníku atd. V Tvojom prípade máš najbližšie prakovníkov. Takže buď musíš počkať až dostaneš body a výskum alebo si ich musíš kúpiť za mince prípadne diamanty.
 

DeletedUser2484

Host
Problém je v tom, že už mám jak kopiníky, tak prakovníky už vyzkoumaný , ale úkol tam mám pořád
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Akéla a nepíše tam,že ji máš i postavit?Pokud ani tohle nepomůže,tak se obrať na support.V jiném případě můžeš úkol zrušit (přeskočit) a jít dál.
 

DeletedUser2385

Host
Počkať....myslím, že úlohy od toho Siílver Tongongua sa preskočiť nedaju :)
a asi to má aj postaviť ale nepamätám :)
 

DeletedUser2484

Host
Jo ten úkol se přeskočit nedá, nhavíc píše jen vyzkoumat a nic o postavení. A já mám postavený jak kopiníky, tak prakovníky, , takže opravdu netuším , proč ten pacholek nechce dát zlaťáky. A jak mám tedy napsat na support, můžete poradit ? Jak a komu . Díky
 

DeletedUser2484

Host
Vždyť to sem píšu , ale zatím jste mi odpovídali jen Vy:(
 

DeletedUser2385

Host
:D klikni na to slovo...takto čo je žlté :) je to odkaz kde je napísané ako kontaktovať support :)
 

DeletedUser2484

Host
:(Jenže těch žlutejch slovíček je tady víc, sakra, sakra, sakra:eek:

Tak už jsem to vypátrala, já ten výzkum provedla moc brzo, ale už je to v pohodě, vyzkoumala jsem jinou budovu a už to frčí dál;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2385

Host
To som rád :)

Ale je fakt chyba to, že čo sa týka úloh tak ak ju splníš skôr je potom problém s ňou niečo robiť :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru