Různá hesla pro hru a fórum

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11798
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11798

Host
Nechápu, proč je nutné mít dvě hesla, jedno pro hru a jedno pro fórum. Internet dnes vyžaduje hesla skoro na všechno, a kdo si to má pamatovat? Každé další zbytečné heslo je zátěž.

Před nedávnem jste posílali dotaz, proč se tak málo hráčů účastní různých soutěží a diskusí na fóru. Nevím jak u ostatních, ale u mně je to hlavně proto, že je to zbytečně složité a heslo na fórum si nepamatuji. A než bych pokaždé resetoval heslo, když se chci připojit na fórum, to jednoho nebaví. Navrhuji tedy používat jedno heslo pro hru i pro fórum a usnadnit tak přístup na fórum. Věřím, že pak budete mít hojnější účast v soutěžích i diskusích.
 

Henzisek

Znalec
Trojanko, ještě že se při registraci na forum píše že si máš vybrat jiné než do hry :).

Já ve více heslech problém nemám, pamatuji si je všechny :).

Dle mě to má i bezpečnostní charakter, fórum pro hru dodává třetí strana, když to hru vyvíjí přímo Innogames. Nedivím se že to chce mít oddělené.
 

DeletedUser

Host
Pokud jsem návrh pochopil dobře, tak účelem je, aby fórum bylo více propojené se hrou. Mohlo by to být, že při registraci do hry se to zároveň zaregistruje i na fórum. Takže např. při přihlášení na účet bychom byli i přihlášeni zde na fóru - šlo by to? Myslím, že by zde byla větší návštěvnost. A když ne, tak povolit stejná hesla, jména, emaily a další údaje...
 

DeletedUser

Host
Mohlo by to být, že při registraci do hry se to zároveň zaregistruje i na fórum. Takže např. při přihlášení na účet bychom byli i přihlášeni zde na fóru - šlo by to?
Já bych byla pro, hned by to bylo jednodušší :)
 

Arthoris

Odborník
Jasně, že to jde a někde to funguje, že stačí napsat přihlašovací údaje ze hry na fórum a tak se můžete přihlašovat ale taktéž i jinde funguje to samé co tady, že se musíte zvlášť registrovat, protože to není propojené z herním účtem. Klidně by to mohlo fungovat tak, že když se přihlásíte do hry, tak přímo ve hře je ikonka na fórum a když na ni kliknete, tak vás to připojí na fórum ale už na tom fórum nejste přihlášení protože to není propojené.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11823

Host
Klidně by to mohlo fungovat tak, že když se přihlásíte do hry, tak přímo ve hře je ikonka na fórum a když na ni kliknete, tak vás to připojí na fórum ale už na tom fórum nejste přihlášení protože to není propojené.

Takto to samozřejmně funguje - ve hře ikonka je, a já osobně na forum ani jinak, než přímo ze hry, nechodím. A protože mám hesla uložená v bance hesel v počítači, a ve vlastnostech fora je myslím možnost "neodhlašovat", jsem i automaticky přihlášený a tento problém vůbec nemusím řešit.

Co by ale toto mohlo přinést je odbourání dotazů u soutěží typu "uveďte své jméno ve hře", které je i tak v 99% případů stejné, jako to na foru.
 

Kayro

Znalec
Jak pise Ramaloke pri spravnem nastaveni se nemusi heslo do hry ani na forum pouzit cele roky kdyz na to pride.
 

DeletedUser9061

Host
Jak zde bylo řečeno (napsáno), hesla mohou být stejné. Navíc můžete "zůstat" přihlášení, jako ve hře. ;)
Zamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru