Rabování účtu po přemožení.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím
Mám dotaz vybojuji vítězství nad jiným hráčem ve skupině ,dotyčného nemám možnost v okamžiku vítězství sabotovat protože on ve všech budovách vyrábí a nic nemá hotovo,vrátím se na prohlídku jeho účtu za hodinu či dvě a sabotáž mám povolenu ,seberu mu suroviny tedy suroviny.

A otázka zní: Veškeré novinky se mi zobrazují,jak se mi tato událost zobrazí v radnici anebo dotyčnému? Pokud vyrabuji ihned zobrazí se to dotyčnému v událostech na radnici.Pozdější rabování ne nicméně není na 100% ověřeno. Proč tomu tak není?


Toto je otázka pro adminy a supporty fora, popřípadě pro toho komu se to stalo a přišla mu odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser89

Host
Myslím, že admini nemají na práci jen tebe a tak ti jako lamka odpovím :) Funguje to nyní tak, že pokud tě někdo porazí, tak ti automaticky přijde i oznámení, že ti vyraboval budovu. Nemusí to tak však být, to zjistíš lehce. Budovu ty vyrabovat nemusí, má však ještě 24 hodin na to, aby to udělal. Když to během této doby udělá, tak to v oznámení už mít nebudeš, ale opět to lehce zjistíš :)
 

DeletedUser

Host
Opět otravný dotaz v naší skupině je v TOP 100 několik hráčů jak tedy zjistím Bububu kdo mne raboval?:):) a komu mám co vracet?Pokud mne ve 24 hodinách porazili? A není to pravda pokud někoho porazím a nedám sobotáž nerabuji dotyčný vidí že jsem ho porazil a rabování nebylo.Prosím znovu o odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser89

Host
To není otravný dotaz, ale nevím jak odpovědět. Na mě útočí jen 3 hráči, takže to zjistím, ale kdyby jich bylo víc, tak....prostě to oplať všem :D
K tomu druhému, u nás na kontíku to tak opravdu hráčům (co jsem se ptal) funguje. Psal jsem i hráči co mě porazil a nesabatoval (protože mi to napsalo že sabotáž proběhla, ale nic jsem nenašel) a odepsal mi, že sabotáž ještě neprovedl :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tak vidíš proto je dotaz adresován adminům a suportům fora, je to podstatná věc-počkám si na odpověď od nich.
 

DeletedUser

Host
Tak vidíš proto je dotaz adresován adminům a suportům fora, je to podstatná věc-počkám si na odpověď od nich.

Ježiš na co si tu hraješ. Když se chceš ptát jen adminů, tak jim pošli PM a nepiš to tu veřejnym fóru. Tady může na příspěvky volně reagovat každý (v rámci pravidel ofc).
 

DeletedUser

Host
Nehledám na českém fóru, kdo co je. Ale pokud mi takto takto odpovíš ,tak doufám že danou situaci řešíš dále,otázkou na provozovatele hry ,od toho tady myslím jste ne? Toto je Beta " Verze" a měli by jste fungovat na 100%, snad po mně nechceš a bych se dotazoval já? I když mohu němčina mi nečiní problém ale po tom se ptám,od čeho mi jste? A samozřejmě provozovateli se potom o tom zmíním že podpora v českém jazyce pokulhává.Očekávám odpověď, jinak se otáži přímo provozovateli. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7

Host
Zdravím
Mám dotaz vybojuji vítězství nad jiným hráčem ve skupině ,dotyčného nemám možnost v okamžiku vítězství sabotovat protože on ve všech budovách vyrábí a nic nemá hotovo,vrátím se na prohlídku jeho účtu za hodinu či dvě a sabotáž mám povolenu ,seberu mu suroviny tedy suroviny.

A otázka zní: Veškeré novinky se mi zobrazují,jak se mi tato událost zobrazí v radnici anebo dotyčnému? Pokud vyrabuji ihned zobrazí se to dotyčnému v událostech na radnici.Pozdější rabování ne nicméně není na 100% ověřeno. Proč tomu tak není?


Toto je otázka pro adminy a supporty fora ,ne pro každou lamku která zde vysloví svůj dohad,popřípadě pro toho komu se to stalo a přišla mu odpověď.
Ak sa mu v budovách vyrábajú zlatky a zásoby tak nie je možné vyrabovať dedinu. Prečo to tak neni ? nie je možné útočiť 2-krát za jeden deň na toho istého hráča. Akonáhle dokončíš bitku tak plynie 24 hodinová lehota.


EDIT: Poprosil by som ťa aby si tu nepísal o uživateľoch ako o "lamkách" nie každý všetko vie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Prosím než odpovíš přečti celé vlákno a pak reaguj ,po té by ti bylo vše jasné:confused:,další zbytečná reakce.Smutek,Smutek buhužel nemáte smailu .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru