Rabování a útoky od nesouseda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8572

Host
  • Svět: Dinegu
  • Prohlížeč a verze: Firefox 32
  • Popis chyby: Dnes Walram zaútočil na mé město, pak také vyplenil, ale tento hráč není v mých sousedech. Mohl by být ještě ve věži z PM věku, ale k této věži ještě nemám přístup, navíc ve věži by měli být také pouze sousedi? Nerozumím tedy jak na mě mohl útočit.
  • Screenshoty:aa.jpgaa2.jpgaa3.jpg
  • Jak často se chyba vyskytuje:
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano
 

DeletedUser10899

Host
Musíte tohoto hráče mít v sousedech, jinak to nelze. Zkontrolujte si to prosím znovu a pokud tam skutečně není, ozvěte se na support.
Nezapomeňte si projít i sousedy co jsou na nižších místech ve Vašem sousedství.
 

trojan1673

Veterán
Možné to je:)
Mě se sem tam stalo,že se mi tu z ničeho nic objevil nový soused a po pár hodinách zase zmizel.
 

DeletedUser9628

Host
Jak říká Dejv91, koukni se i na poslední hráče v tvém sousedství, někdy to počítadlo bodů graficky zlobí a i když má třebas hráč 260 bodů, tak je dávno v moderně, stalo se mi to už několikrát.
 

DeletedUser8572

Host
Díky za odpovědi, máte pravdu, je uplně na konci sousedů s 91 tisíci body, i když podle žebříčku má daleko více, takže asi chybka počítadla bodů u sousedů...
 

DeletedUser9061

Host
Je možné, že byl delší dobu neaktivní, a tak se v sousedství skryl a teď objevil s minimálním množstvím bodů.
 

Thesseus

Znalec
Jen dodám, že z druhého screenu je patrné, že mezi sousedy je. Poznáš to podle té tmavé ikonky tří domečků nebo co je to. Cechovníci tam mají erb. Nebo kombinaci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru