Rabování po ukončení bitvy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
čaj...

nebylo by od věci kdyby po ukončení bitvy se na výsledkové listině zaměnilo tlačítko "OK" za tlačítka dvě - "vyrabovat" a "Zpět do města".

Tlačítko "vyrabovat" by mohlo být zašedlé kdyby rabovat nešlo...

Já třeba nerabuji skoro vůbec a docela mě štve že si musím počkat než mi naběhne protivníkovo město (což trvá cca 25s) a pak zjistím že ho stejně vyrabovat nemůžu a třeba ani stejně rabovat nechci a teprve potom můžu útočit dál...

Navíc mi to zaplňuje paměť počítače natolik, že po 15 útocích se to zpomalí tak moc že musím znovu načíst stránku se hrou...

Hodně lidí tuto hru opouští protože jim zabírá příliš moc času na to aby ji mohli hrát se vším všudy. (A to i hráči s víc než 100000 body)
 

DeletedUser2358

Host
Připojuji se, bojuji, nerabuji, ale hra mi stejně po pár útocích padá a musí se načítat znovu a znovu... Při 70 útocích asi tak 4 - 5x.
 

DeletedUser9061

Host
U mě to není zase tím, že nerabuji, ale že není u koho rabovat :D
Padá to dost často :(
 

DeletedUser2237

Host
ono to padani neni jen o rabovani ale i pri motivaci vice mest je docela problem v cechu je nas 70 a sousedu taky k tomu nejaky pratele a pad je na svete :)
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
tady se musím připojit - možnost jít po boji rovnou zpět do města je zajímavá?!, ale jak na to koukám, tím že je návrh ze 19.7. 2013, asi moc vývojáře nezaujal?
 

DeletedUser5384

Host
Matesov: nevím,jak moc nezaujal vývojáře :D

Ale když vidíš, že je návrh z 19.7. 2013, jistě taky vidíš to,že první reakce je z 25.12.2013............. Takže samotné hráče zaujal až po 5 měsících,proč tě tedy tolik pálí ti vývojáři? Vzhledem ke kladným reakcím soudím,že se k vývojářům dostane, ale vzhledem k tomu,že diskuze nezačala před půl rokem,ale fakticky až před třemi nedělemi se jí asi v následující aktualizaci nedočkáme:D
 

DeletedUser4810

Host
úplně upřimně, kupodivu to ode mě nebyla narážka na vývojáře ve špatném!!, ale na to, že je to zajímavý/logický nápad a
proto mě udivilo, že ohlas není lepší? - možná jsem mohl napsat hráče/vývojáře a asi by jsi to vzal úplně jinak a ne tak podrážděně - ale jak jistě všichni víme = nikdo není dokonalý, že?


a ještě dodám, ne všichni se denně probírají všemi příspěvky ve fóru, já třeba momentálně ano, proto že mám nějaké pocity a mám potřebu je řešit, ale ne všichni to tak mají = i sebemenší nápad bez výraznější reakce ostatních může z konečném efektu při zavedení znamenat docela dost o:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Nejsem podrážděnej, jen mám pocit,že vinit vývojáře za to,že podle tebe dobrý nápad tu leží na fóru bez povšimnutí půl roku není úplně fér :cool:
Uvidíme,jak to dopadne:)
 

DeletedUser4810

Host
zdůrazňuji - úplně upřimně, kupodivu to ode mě nebyla narážka na vývojáře ve špatném!!
viz předchozí reakce
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru