Radnice / Novinky: Zobrazení výsledku pomoci s Velkolepou Stavbou

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Pokud pomáhám kolegovi se Stavbou a ta je dokončena, po přihlášení se zobrazí informační dialog s výsledkem. Zavřu ho tak rychle, jak se zobrazí, nemám chuť hned po přihlášení řešit "nepodstatné věci".

Bohužel, už tuto informaci zpětně nedohledám. Zejména, je-li těch dokončených levelů na několika VB více.

Nápad: Přidat do výpisu všehomožného i tuto informaci (stejně tak, jako je tam "Váše budova dosáhla levelu X"

A hned se připomenu se souvisejícím Nápadem Historie událostí: výpis podle kategorií

UPDATE: Ještě by se tam mohlo ukazovat medaile za P2P souboj. Vůbec nevím, jak jsem se umístil a zda mě kolega nakonec o to místo neobral.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Technik

Turista
Výborný nápad podporuji oba návrhy.
Co se týče podpory cizích velkolepých staveb, tak si můžu v té stavbě rozkliknout jak vypadaly body a odměny v okamžiku ukončení levelu - jenže já nevím, kterou stavbu a u kterého hráče mám hledat. Stačilo by, aby se mi v mé historii událostí zobrazovalo, že mnou podporovaný hráč XX dokončil další level stavby YY.
Co se týče ukončených turnajů v PvP věžích, stačilo by, aby tam ten výsledný stav visel do pondělního rána než se přeskupí sousedi a začne nový turnaj.
 

DeletedUser2059

Host
v TOMTO DRUHU ADMINISTRATIVĚ je práce ještě dost, vlastně nikdy dost, takže každé vylepšení - i toto - bude krokem vpřed
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru