Razeni jednotek v spravci armady

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
  • Svět: C
  • Prohlížeč a verze: ie10, ie11, firefox
  • Popis chyby: Ve vyberu jednotek nejsou serazene podle toho, jestli jsou z kasaren nebo nezavisle
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje: Porad
  • Detail chyby: Jednotky jsou razene nahodne a jeste s kazdym vybranim se poradi promicha
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano

Mozna namitnete, ze to neni chyba hry, ale ja ji za to povazuju a nejsem sam. Kdyz uz to pripadne budete posilat dal, tak by rovnou nebylo na skodu je automaticky radit timto stylem:
1. jednotky z kasaren, idealne razene podle zivota
2. nezavisle jednotky, opet razene podle zivota
Myslim, ze pridat 4 radky do programoveho kodu by vyvojari z Inno snad mohli zvladnout.
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj myslím že to chyba není, jen to programátoři nenaprogramovali. Určitě by to bylo dobré nic méně nemyslím že se tak v dohledné době stane musíme být rádi že nezávislé jednotky máme
aspoň označené čily zas taková tragédie se neděje když jsou pomíchané. a pokud se ti nezobrazuje která jednotka je z kasáren a která je třeba z VB Alcatraz tak si to nastav v nastavení.

Spy ještě jsem zapomněl dodat ne jen z vlastní zkušenosti ti poradím prohlížeč google chrome na tuhle hru je zatím nejlepší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Jenže když máš tuláků tisíce tak se těžko hledá ten bez čárky, o to tu jde.
Souhlas, že čárky jsou zlepšení ale při obrovském množství jednotek nedostatečné.
Nicméně jako chybu to nevidím.
Z našeho pohledu to naprogramování je jednoduché ale podle mě tam bude větší problém někde v databázi či tak - já tomu moc nerozumím - který se projevuje třeba i v té blikající poště.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru