redukce 24h cyklu budov - brainstorming

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12520

Host
jiste to kazdy znate kazdy den se to o kousinek posouva az to odplave do dalsiho dnu.. jedinou vyjmecnou budovou v tomto ohledu je alkatraz ovlivneny bonusem cechu

neslo by tedy ovlivnit produkci a moznsot motivovat take nejakym bonusem (alespon 5% ~ 1h12min na 24h)
moznosti jenz me napadaji
bonus cechu
bonus velkolepe budovy
bonus pro sampiony z pvp vezi(docasny pro prvnich par mist v aktualnim veku hrace napriklad)
bonus pro aktivni hrace(napriklad po 7 / 30 dnech deniho nalogoavani)
bonus pro premiove hrace(nakup za real)
vlastnost ostruvku za nejaky obnos surovin(infrastruktura dane ery napr jedokolejka / metro apod)
pvp o kolonie ve veku hrace(alepson by se hraci mohli bit o neco vic nez jen o rabovani jedne budovy v bazi a na cvc)
 

trojan1673

Veterán
To ano, je tu dost hráčů co nemají tolik čau aby tu u toho mohli sedět a včas vybrat.
Ale další námět k diskuzi, ne vše bych zavrhovala :)
Některé ty bonusy by byli dobré.
 

DeletedUser12520

Host
Prinese to jen chaos lidem kteri si hlidaji vyrobu pred rabovanim.
jestli je cas 2h nebo 1h30min nebo 20h tak ti na tom absolutne nezalezi pokud zvladas takto hlidat.. :)

toto by ocenili hlavne lidi co si lognou napr pred praci apod a stve je jak se jim to posouva.. :)
 

DeletedUser2059

Host
Aktivní hráč chodí každý den přesně a nebo si dává 8-hodinové výroby a pak to kombinuje se 4-hodinovými ten méně aktivní nebo méně hrající hráč si může dát den pauzu. Skoro každý hráč se čas od času vydá na dva dny mimo připojení k internetu. Mě se výroba za posledních pár dní posunula až k včerejšku někdy k 22. hodině. Hodil jsem 8 hodin a bylo po problému. Samozřejmě chápu tento návrh a nějakým způsobem, třeba za ty diamanty bych to rád podpořil. :)
 

DeletedUser12520

Host
u produkcnich budov to neni vyrazny problem ale jsou budovy s kterymi nic nenadelas(oazy, velkolepe budovy apod) tam se ti to postupne oddaluje az dojde do preteceni do dalsiho dne
 

DeletedUser3139

Host
Je zajímavé, že další a podle mně daleko horší problém se tu ještě nezačal řešit. A to je, že při sklizni surovin a mincí dochází k obrovským ztrátám, protože nejde nastavit počet pro výběr. Takže se klidně může a i stává, že máte třeba nasbírat 500 000 mincí. A abyste ukončili úkol musíte odklepnout domek, který dává 150 000 mincí, ale vy do konečného množství (500 000) potřebujete třeba jen 100. Takže 149 900 mincí skončí v kanále.
 

DeletedUser12520

Host
JiPi53: dana vec by byla prilis komplikovana k realizaci, prilis komplikovana k ovladani a prilis silna pro velkolepe budovy v nizkych erach ktere by mohli vest k splneni napriklad xx ukolu najednou + by bylo otazkou jak by se mel zachovat treba sklizeni budovy kdyz by jsi sklidil jen jeji zlomek a mel ukol sklidit budovu.. vrele nedoporucuju s ohledem na soucasny system a styl hry...

proto bych se radeji vratil k puvodnimu navrhu ktery by do dusledku hlavne znamenal zmenu pro lidi kteri by meli radi sklizen v konkretni hodinu kazdy den bez posouvani na cimdal vzdalenejsi cas
 

DeletedUser11297

Host
Jipi, na ten úkol už jsem zde kdysi reagoval. Když mi zbývá do cca 15 000 mincí na splnění úkolu, tak postavím nějaké dekorace a ihned zbořím. Peníze se mi započítají do příjmů a úkol je splněn.
 

DeletedUser2451

Host
za sebe říkám pro tento nápad ne do teď to jelo tak jak je to teď a šlo to tak proč to zas měnit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru