Relikvie nedávají žádnou odměnu

pm64

Turista
Ahoj, dnes se mi 2x stalo, že jsem měl zlatou relikvii, ale po jejím otevření nic - žádná odměna. Bohužel to nelze nijak zdokumentovat, takže při prvním výskytu jsem nad tím mávl rukou. Ale když se mi to stalo podruhé, tak už je to fakt frustrující. Máte někdo podobný problém? Dá se to nahlásit?
 

pm64

Turista
Ahoj, dnes se mi 2x stalo, že jsem měl zlatou relikvii, ale po jejím otevření nic - žádná odměna. Bohužel to nelze nijak zdokumentovat, takže při prvním výskytu jsem nad tím mávl rukou. Ale když se mi to stalo podruhé, tak už je to fakt frustrující. Máte někdo podobný problém? Dá se to nahlásit?

  • Svět: Cirgard
  • Prohlížeč a verze: Chrome Version 60.0.3112.101 (Official Build) (64-bit)
  • Popis chyby: Relikvie nedávají žádnou odměnu
  • Screenshoty: nerelevantní
  • Jak často se chyba vyskytuje: 2x za poslední hodinu, v jednom kole expedice
  • Detail chyby: není moc, co dodat
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano
 

Svatej

Legenda
No, řeším něěco podobného, od aktualizace relikvie neukazují to prvnotní vyskakovací okno, nicméně odměny dávají dále.
Když se pak vrátíš z expedice, máš odměny v inventáři, v baru, nebo ve skladu surovin připsanou.
Odměny v ppláncích a v medailích lze ověřit už v CE, protože se stále ukazuje jejich přičtení, i když prvotní info okno stále schází.

To se děje u všeh druhů relikvií.
 

pm64

Turista
Díky - potvrzuji, že se mi to už stalo i u stříbrné relikvie. Někdy okno vyskočí, někdy ne. Dva další hráči u mne v cechu, měli stejný problém.
Tak jen doufám, že opravdu nějaké odměny dostávám - samozřejmě, jsem se díval, zda se něco v inventáři nebo na liště objevilo, ale právě jsem si ničeho nevšiml - možná, že jsem zrovna dostal suroviny nebo vojsko, ale nic, co bych mohl zkontrolovat.
Důležité je, že o tom víte a řešíte to :)
 
Nahoru