Respektování cechů při slučování sousedství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thesseus

Znalec
Zdravím všechny,
mám jednoduchý návrh pro spojování sousedství:

Algoritmus nebo jak to nazvat, který řídí spojování hráčů do sousedství by bral ohled na to, v jakém jsou hráči cechu a neházel by do sousedství spoluhráče z cechu. Bylo by to pro něj trošku omezující ale jistě by to i tak zvládl.

Dnes, při novém systému spojení se stalo to, že jsem dostal do sousedství mnoho spolucechovníků.
Tak mě napadlo, k čemu jsou mi v sousedství vlastně moji spoluhráči, v liště sousedství pouze zabírají místo. Popravdě nevím, že se to nezavedlo už dávno.

Zároveň mě nenapadá jediný důvod, proč být proti. Tudíž doufám, že nápad se bude vám, většině hráčů líbit a dáte to sem najevo.
Předem Vám za příznivé ohlasy ale i za ty kritické děkuji.
Theseus
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6719

Host
nereálné. Příklad světa D do ostatních nevidím.

V top sousedstvím je nyní asi 15 hráčů svijan a 15 hráčů manic +- Co se stane po zavedení této podmínky.
14 hráčů manicu a 14 hráčů svijan se vyjmou z tohoto sousedství a doplní se dalšími v pořadí. A ti vyjmutí se hodí do dalších sousedství. Co vznine? Zůstane to jedno silné sousedství, kde to odnese 1 z manicu a 1 ze svijan. Těch 14 od manicu a svijan budou vždy po jednom přiřezeni do dalších sousedství kde už nebudou mít konkurenci.
Jaký bude výsledek? prvních 80 hráčů se domluví a udělají cech. Dalších 80 udělají cech. Při další revizi sousedství to udělá 80 sousedství kde vždy bude 1 cechu č.1 a 1 z cechu č.2.

Ikdyž se na to teď tak koukám já bych to tak vlastně bral ;)
 

DeletedUser6769

Host
No já bych měl raději za sousedy celý cech, než to co je teď, cech mě nemůže rabovat.. mami, ja se bojím... :(

Podle mě zohledňování cechů může pomoct, protože by znamenalo, že se to rovnoměrněji rozloží.. Ale i kdyby se vzalo top 40 cechů (což bych řekl, že už je na cechy dost velký číslo,) tak by z toho bylo 40 sousedství se 2ma z každýho cechu. Síly by se rozložili, protože hráči jsou tak nějak odstupňovaní, řekl bych. Čím je člověk lepší, do tím lepšího cechu se snaží dostat, většinou. Ale nevím, tohle mě teď štve ze všeho nejmín.
 

DeletedUser6719

Host
určitě je to potřeba rozložit, aby celé sousedství bojovalo ve všech věžích. Ať klidně zlikvidujou rabování, když se to neaktivcům nelíbí. Ale je potřeba aby v sousedství o věž bojovalo max 10 lidí aby měl každý nárok na nějakou medaili
 

DeletedUser6769

Host
Jojo, ty 3 stránky lidí v průmyslové věži.. to je "brutus, matko představená."
 

DeletedUser3139

Host
Tak to snad ne!!! Když se něco nebude líbit hráči co hraje na velikonoce a vánoce, tak mu vyhovíme? A co když se mu nebude líbit, jak hraješ ty? Taky tě zrušíme? Lorde, to se ti fakt nepovedlo. Nezapomeň, že za boj jsou body a za rabování suroviny a sem tam případný plánek.
A proč by měl být automatický nárok na medaile? To ti je může hra rovnou přidělovat automaticky, třeba 1 000, nebo 10 000 denně a vše ostatní taky a ty se podíváš tak jednou týdně co přibylo, něco postavíš, nebo taky ne. Ještě že nechceš, mít nárok na vše!
Tak to by byla fakt zábavná hra! :-(
 

DeletedUser3

Host
určitě je to potřeba rozložit, aby celé sousedství bojovalo ve všech věžích. Ať klidně zlikvidujou rabování, když se to neaktivcům nelíbí. Ale je potřeba aby v sousedství o věž bojovalo max 10 lidí aby měl každý nárok na nějakou medaili

Nějak nevím, proč by měl mít každý hráč nárok na medaile. Chápu, že po předchozím systému jsou možná někteří zvyklí, že to takto bylo, ale zřejmě to nebyl účel TURNAJE. Turnaj ve mne spíše vzbuzuje pocit toho, že hráči spolu musí soupeřit, ne si mírumilovně rozdělit místa a odměny.
 

DeletedUser6719

Host
tomu se říká motivace víš?

Proč by měl soupeřit, když za to nic nezíská. Za pořadí si nic nekoupí, ale za medaile může. Pokud u nás v sousedství jsou 3 stránky hráčů bojující o 1 věž. Tak ve středu už poslední stránky ani útočit nebudou neboť je to nebude bavit. Je mě jasné, že toto je jen v těch 2 top sousedství vždy na serveru, ale jsou to právě tito lidé co tu hru platí. Tím pádem přijít o tito lidi bude pro INNo a tuto hru problém
 

DeletedUser6769

Host
Přesně tak, turnaj je od toho, aby hráči spolu soupeřili. Ale 3 stránky lidí v pvp věži jsou podle mě spíš sportka - vsaď si, zkus to... ale šanci máš nulovou. Jednou zaváhej a předběhne tě deset lidí.
A podle mě, JiPi53, by se mělo spíš vyhovět hráči, který se hře věnuje a nějak se snaží a ne jak teď, kdy se vyhovělo hráči, které jsi nazval, že hrají jen na Vánoce a Velikonoce. Nějak to nechápu. Proč má mít člověk co sklidí jenou za den a propadne mu půlka bodů výzkumu za den (proto tady myslím podle stejné filozofie funguje i to, že je max 10 bodů výzkumu a že s natahující se dobou výroby se snižuje výdělek..) sousedy, se kterými by mohl soupeřit? Když stejně soupeřit nebude, protože nehraje, jde mu jen o to, že tam měl silnější, kteří mu vykrádali výrobu, kterou si nehlídal.
Každý hráč by neměl mít nárok na medaile, ale každý hráč by měl mít šanci na medaile. Z pro mě poklidné strategie, kde jsem si mohl vpoklidu stavět a měl jsem i šanci při troše úsilí, (které jsem opravdu vynakládal,) se posouvat dál a dávat ostatním laťku víš. Nikdo nemůže říct, že jsem si na první pozici a do pokrokové doby pomohl nějak nefér. Steroidy neberu, diamanty jsem nikdy nekupoval (jen asi 3 SMS, tomu se nedá říkat doping, obzvášť, když jsem je promrhal :) )... Takže proč by nějaký 'sopel' od konce měl mít 'stejná práva' jako já? Nehráls? Tvoje mínus, že teď mě nemůžeš dohnat. Chápu, že někteří lidi nemají tolik času jako já, ale pak teda založte samostatnej server pro lidi, co na to namj čas, nebo ať neočekávaj, že budou nejlepší bez práce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Prosím držte se původního návrhu ...

Na celkové téma nového slučování sousedství již byly vytvořeny příslušné sekce.

Děkuji.
 

DeletedUser3139

Host
Nějak nevím, proč by měl mít každý hráč nárok na medaile. Chápu, že po předchozím systému jsou možná někteří zvyklí, že to takto bylo, ale zřejmě to nebyl účel TURNAJE. Turnaj ve mne spíše vzbuzuje pocit toho, že hráči spolu musí soupeřit, ne si mírumilovně rozdělit místa a odměny.

Tak to mně taky není jasné. Víš, mně to připadá, jako výstavba dálnic u nás. Vyhraje jedna, s ostatními jí postaví. Příště vyhraje druhá a zase staví všichni.
Samozřejmě, že to je o tom, že žádný nárok není a turnaj se musí vyhrát a ne aby medaile byli ,,přiděleny"!
 

DeletedUser

Host
Uzamykám.

Pokud chcete pokračovat v debatě, tak prosím přesuňte se zde.

Děkuji :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru