Revize pravidel - dotazy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Vážení hráči,
chceme, aby pro Vás byla pravidla dobře pochopitelná a dobře jste jim rozuměli.
Zde můžete klást dotazy, pokud Vám nějaké pravidlo není jasné. Rádi Vám Váš dotaz k určitému pravidlu dopodrobna vysvětlíme.

FoE tým
 

DeletedUser4125

Host
Dobry den,
zaujala me nasledujici veta:

Každý hráč může mít jeden účet na jednom herním světě.

To je DOST velka zmena, protoze az dosud to bylo nejen povoleno, ale prihlasovaci obrazovka k tomu primo vybizela. Ja osobne hraju na dvou svetech, Cirgard a Dinegu. Co se stane s takovymi ucty? Kontaktuje me nekdo nejak, abych si vybral, ktery svet mi zustane? Nebo jak to bude?
 

Pájik

Nováček
Dobry den,
zaujala me nasledujici veta:

Každý hráč může mít jeden účet na jednom herním světě.
Asi jsi si to poplet a špatně četl pravidla, tahle věta byla i v předchozích pravidlech. Musíš číst dál, kde je psáno, že v každém světě můžeš mít jeden účet.
 

DeletedUser3814

Host
Dobrý den, jak to bude s hráči, kteří mají řádně nahlášené sdílení u adminů z důvodů rodinných vztahů?
podle nových pravidel usuzuji, že to bude zakázané

taktéž nařizovat hráčům neukládat hesla?
je cílem této aktualizace znechutit hru co nejvíce lidem, nebo donutit odejít co nejvíc hráčů?

osobě mám již více jak rok nahlášené řádné sdílení a budu-li zabanovaná, rozhodně "už žadonit nebudu"
 

DeletedUser11558

Host
Dobrý den.
Všude je a i bylo psáno, co hra zakazuje a povoluje. Ale nikde jsem nenašla, co se stane hráči, který poruší pravidla. Bude upozorněn předem na možnost vyloučení ze hry, nebo dostane okamžitě ban - zákaz? Je brána v úvahu neznalost ? Zajímalo by mě, kdo hlídá poctivost hráčů a jak často se kontrolují účty za účelem dodržování pravidel.
Děkuji.
 

Dan 77

Veterán
Higgs:
Jen podle toho, co napsal: jinými slovy můžeš hrát na obou světech, protože nesmíš mít víc než 1 účet na jednom herním světě, ale 2 účty na dvou světech mít můžeš.
Ale máš pravdu v tom, že toto pravidlo je formulováno nejednoznačně. "Je zakázáno vytvářet více herních účtů na jednom světě" je lepší.

bubule:
https://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?2776-Porušování-pravidel, porušování pravidel kontroluje herní podpora a tresty za porušení jsou v § 9. Neznalost neomlouvá, pravidla hry se přijímají při registraci do hry a změna pravidel je vyhrazena, takže ani neznalost nových neomlouvá, bylo na ně řádně upozorněno.

erza:
Pokud jste dosud měli každý svůj vlastní účet (více rodinných příslušníků na jednom bylo zakázáno i dřív, i když ti to nikdo neprokáže, protože je to stále doma), tak podle § 2 můžeš, stejně to bylo i dřív, ale pod § 1 neupřesněno. Ukládání se týká cizích účtů.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3

Host
Dobry den,
zaujala me nasledujici veta:

Každý hráč může mít jeden účet na jednom herním světě.

To je DOST velka zmena, protoze az dosud to bylo nejen povoleno, ale prihlasovaci obrazovka k tomu primo vybizela. Ja osobne hraju na dvou svetech, Cirgard a Dinegu. Co se stane s takovymi ucty? Kontaktuje me nekdo nejak, abych si vybral, ktery svet mi zustane? Nebo jak to bude?

Jak již uvedl Pájik + bod v pravidlech:
pravidla napsal/a:
Je zakázáno vytvářet více herních účtů na jednom světě, ať už je k tomu důvod jakýkoliv.
Je povoleno hrát pod stejným účtem na více světech.
Je povoleno hrát Forge of Empires pod více účty, ale nikdy na stejném světě.
 

DeletedUser3

Host
Dobrý den, jak to bude s hráči, kteří mají řádně nahlášené sdílení u adminů z důvodů rodinných vztahů?
podle nových pravidel usuzuji, že to bude zakázané

taktéž nařizovat hráčům neukládat hesla?
je cílem této aktualizace znechutit hru co nejvíce lidem, nebo donutit odejít co nejvíc hráčů?

osobě mám již více jak rok nahlášené řádné sdílení a budu-li zabanovaná, rozhodně "už žadonit nebudu"

Z čeho usuzujete, že je zakázáno SIP s jiným hráčem? SIP je povoleno a vztahují se k němu pravidla. Viz § 2 Sdílení zařízení nebo internetového připojení. Nevím, co přesně je nejasného?
 

DeletedUser3

Host
Dobrý den.
Všude je a i bylo psáno, co hra zakazuje a povoluje. Ale nikde jsem nenašla, co se stane hráči, který poruší pravidla. Bude upozorněn předem na možnost vyloučení ze hry, nebo dostane okamžitě ban - zákaz? Je brána v úvahu neznalost ? Zajímalo by mě, kdo hlídá poctivost hráčů a jak často se kontrolují účty za účelem dodržování pravidel.
Děkuji.

Za porušení pravidel může být hráč potrestán a to od napomenutí až po trvalé zablokování v závislosti na provinění, recidivě, atp. O výši trestu rozhoduje pracovník herní podpory.
Neznalost neomlouvá.
Dodržování pravidel kontrolujte tým Forge of Empires, především členové supportu.
 

DeletedUser

Host
Dobry den,
zaujala me nasledujici veta:

Každý hráč může mít jeden účet na jednom herním světě.

To je DOST velka zmena, protoze az dosud to bylo nejen povoleno, ale prihlasovaci obrazovka k tomu primo vybizela. Ja osobne hraju na dvou svetech, Cirgard a Dinegu. Co se stane s takovymi ucty? Kontaktuje me nekdo nejak, abych si vybral, ktery svet mi zustane? Nebo jak to bude?

To je jenom neobratná formulace. Zprvu mě to taky překvapilo, ale dál je to už přeloženo do srozumitelštiny.
 

DeletedUser

Host
Na obsahu a podstatě pravidel mě znepokojuje jedna věc. Nemůžu se ubránit dojmu, že pravidla jsou postavená zejména proti lumpům, kteří záměrně hledají výhody pro sebe a kazí hru ostatním, ale ptám se, kdo má takové možnosti, kromě podpory? V poslední době se stalo, že byly smazány, resp. rozpuštěny cechy za dost podivných okolností. Už samotný fakt, že moderátoři podpory jsou aktivní hráči, navíc členové cechů, mi připadá dost ve střetu zájmů. Tvrdé znění pravidel běžné hráče vyděsí, že se málem budou bát někam kliknout, aby jim někdo něco nesmazal.
 

DeletedUser12130

Host
Člověk se začte do tvých vět a je trošku jak v Jiříkově vidění člověče :D
Uvědom si , že i moderátoři jsou lidé , kteří tuto hru mají rádi a proto ji věnují i o něco více času než my z podhradí.
Nemyslím si , že lidé kteří byly dosazeni to takovéto fce tě mohou "smáznout" když se na ně křivě podíváš . A pokud chtějí , hrají tu s námi ...
Pokud máš osobně špatnou zkušenost, vidíš příkoří , určitě to oznam, piš ale s fakty v ruce .
Nikdo nemá zájem v komerční hře bez rozmyslu likvidovat hráče, cechy ....to snad pochopíš, nebo ne ?
Účet máš jen jeden ..a s tím hraješ na více světech ...zakázáno je abys hrál na světě jako Jiřík a Nejiřík .

Přeji hezký zbytek dne a příjemnou hru Jirko

Lemurek :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3

Host
Mohu Vás ujistit, že herní podpora si tu skutečně nemůže mazat co se jí zlíbí. Tak to prostě nefunguje.
 

DeletedUser9906

Host
Jestli jsem to dobře pochopil, do pravidel kromě jiného přibyla věta:
Výhružky jsou povoleny pouze, pokud se vztahují ke hře a ne k reálnému životu. Například můžete hráči vyhrožovat, že napadnete a vyrabujete jeho město, pokud Vám nedá body výzkumu. Avšak není povoleno vyhrožovat, že si někoho najdete a zbijete jej, pokud Vám nedá body výzkumu.
To jako opravdu chcete nově legalizovat takovouto formu naprosto jasného vydírání? Kdežto například výhrůžka tím, že jestli mě bude nadále rabovat, poštvu na něho člena FoE tým, s kterým se znám a který u něj třeba objeví nějaké porušení pravidel je už nelegální? (pokud tedy toho člena skutečně neznám, jinak je to vlastně taky v pořádku)
 

Kayro

Znalec
Kdežto například výhrůžka tím, že jestli mě bude nadále rabovat, poštvu na něho člena FoE tým, s kterým se znám a který u něj třeba objeví nějaké porušení pravidel je už nelegální? (pokud tedy toho člena skutečně neznám, jinak je to vlastně taky v pořádku)
Tohle neni legalni at uz toho clena foe tymu znas nebo neznas.Ale chtit "vypalne" ve forme napriklad zaplaceni fb za nevyrabovani mesta je naprosto v poradku,je to soucast hry(dalo by se to zahrat i RP ale to je asi mimo chapani vetsiny zdejsich hracu).Nikdo te platit nenuti staci si vcas vybrat vyrobu.
 

Zelda

Člen
Celkově ke změně pravidel asi nemám připomínek, každopádně nad tím příkladem s vydíráním jsem se pozastavil. Chápu, že je to asi jedna ze stížností, kterou support nejspíš řešil dost často, ale takhle to pouze působí jako návod k takovému chování.

Kayro: Když RP, tak proč ne taky ochranu cechem? Po vyrabování člena cechu by se všem členům zobrazilo v historii kdo a kým byl okraden a otevřena možnost pomsty (momentálně dotyčného nelze napadnout, pokud není v sousedství), třeba jen po dobu 12 hodin (zase ne méně, protože to by zloději chodili zásadně v noci). A pak si vydírej a okrádej dle libosti, ale může tě následně navštívit 40 jiných ve stejném stylu. Když to rozvineme do důsledku, tenhle systém by asi rozjel docela jiné cechovní války :D
 

DeletedUser7514

Host
Ahoj, hrajeme přes jeden počítač se synem. Každý máme svůj účet a svoje heslo, je potřeba to někde nahlásit? Nebo stačí tohle upozornění.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru