Rozšíření

Asi z důvodu toho, že mám díky nevyřešené reklamaci diamanty v mínusu, tak mně nejde nyní rozšířit území za medaile. Toto spolu nesouvisí a poškozuje mně to !
 

Joxer

Psavec
Asi stejnej problém. Nejde mi umístit rozšíření za zlato který jsem dosta za dobyté území na mapě oblastí. Po umístění na plochu města mi to hodí okno s hláškou, že došlo k interní chybě, ať to zkusím znovu později. Odkliknu tohle okno a automaticky jde hra do restartu. Takhle to jde do kolečka. Takže jsem písnul na podporu a uvidíme, co mi odepíšou. To nebudeš mít díky nevyřešený reklamaci. Prostě to maj rozbitý :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
Asi stejnej problém. Nejde mi umístit rozšíření za zlato který jsem dosta za dobyté území na mapě oblastí. Po umístění na plochu města mi to hodí okno s hláškou, že došlo k interní chybě, ať to zkusím znovu později. Odkliknu tohle okno a automaticky jde hra do restartu. Takhle to jde do kolečka. Takže jsem písnul na podporu a uvidíme, co mi odepíšou. To nebudeš mít díky nevyřešený reklamaci. Prostě to maj rozbitý :rolleyes:
jedu aztéky na čas a čas utíká...
 

Joxer

Psavec
Dudásku, zatím nemohu dát vědět, protože teď vedu diskusi s NPC, to znamená, že mi kopírujou moudra jako vyprázdnit cache a tak. Sice mi jejich npc dalo vědět, že povedeme diiskusi dál až mu dám vědět, že to zas nejde ;) . Takže čekám, až k diskusi přistoupí někdo, kdo to dokáže vyřešit. Do tý doby prostě mám od rozšiřování města utrum. Tak tohle je součást týhle hry, takže beru :)
 
Nahoru